Sekretarz Obrony Austin powiedział, że potwierdzono, że ma infekcję Govt-19

„Przekazałem mój pozytywny wynik testu mojemu zespołowi kierowniczemu i prezydentowi. W ciągu ostatniego tygodnia moi pracownicy zaczęli identyfikować i testować kontakty wszystkich osób, z którymi się kontaktowałem” – powiedział Austin.

Austin powiedział, że ostatni raz spotkał się z prezydentem Joe Bidenem 21 grudnia, a poranny test wypadł negatywnie. Powiedział, że był w Pentagonie w zeszły czwartek. „Krótko – i tylko – spotkałem niektórych członków mojego personelu. Byliśmy odpowiednio zamaskowani i izolowani społecznie” – powiedział Austin.

Austin powiedział, że będzie w domu przez następne pięć dni „zgodnie z wytycznymi CDC”. Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom w zeszłym tygodniu Sprężony W przypadku pozytywnego wyniku testu na Covit-19 przez 10 do pięciu dni, jeśli nie ma żadnych objawów – i przynajmniej przez pięć dni, jeśli maska ​​jest noszona wokół innych osób, nadszedł czas, aby ludzie zostali odizolowani.

„O ile to możliwe, planuję uczestniczyć w ważnych spotkaniach i dyskusjach w tym tygodniu, aby podnieść moją świadomość sytuacyjną i podejmowanie decyzji. Zatrzymam wszystkich oficerów” – powiedział Austin.

Austin wspomniał również o zaletach szczepionki. „Jak wyjaśnił mi mój lekarz, cały stan mojej szczepionki – i dawka przypominająca, którą otrzymałem na początku października – sprawiły, że infekcja była znacznie łagodniejsza niż w innym przypadku. Jestem za to wdzięczna”.

„Szczepionki działają, a nasz personel będzie potrzebował wojskowej opieki medycznej. Nadal zachęcam każdego, kto kwalifikuje się do otrzymania zastrzyku przypominającego. Jest to środek ostrożności” – dodał.

Pentagon w sierpniu Wymuszony Członkowie US Army Service są w pełni zaszczepieni przeciwko Govt-19. Jednak garstka republikańskich gubernatorów wycofała się z mandatu członków Gwardii Narodowej w swoich stanach. Członkowie Gwardii Narodowej Oklahomy muszą zostać zaszczepieni przeciwko sędziemu federalnemu Govt-19 Ustaw regułę w zeszłym tygodniu, odrzuca wniosek o zawieszenie nakazu szczepień wojskowych złożony przez republikańskiego gubernatora stanu i innych.

Ta historia została zaktualizowana o dodatkowe tło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *