Sean Strickland wie, że UFC 276 było podstępem UFC, aby zdobyć tytuł mistrzowski Alex Pereira.

Sean Strickland Nie jest zaślepiony rywalizacją z celami UFC Alex Pereira.

Strickland spotka się w sobotę z byłym dwudystrybucyjnym mistrzem kickboxingu Glory UFC 276. Kontrowersyjny Amerykanin podniósł się do 185 funtów i obecnie ma 5-0 Liczba walk MMA. 8 to światowe rankingi wagi średniej. Z drugiej strony Pereira wygrał pięć w całej swojej karierze MMA i wziął udział w rozgrywkach pay-per-view, siedząc 2-0 w UFC bez zwycięstw z przeciwnikiem rankingowym.

Pomimo tego braku doświadczenia, lider UFC Dana Biały Pereira już jasno dał do zrozumienia, że ​​może być następny w kolejce do zdobycia tytułu przeciwko zwycięzcy Izrael Adesanja Przeciwko Jared Cononier Tylko jeśli zda Strickland, Pereira i Adesenia podzielą się historią swoich czasów kickboxingu. Można śmiało powiedzieć, że Strickland dokładnie rozumiał, dlaczego UFC wybrało Pereirę jako osobę testującą go w UFC 276.

„Jeśli dowiemy się czegoś o rankingach UFC, [they] Nic, „Strickland powiedział w środę w dniu prasowym na gali UFC 276.” Pod koniec dnia to nic. Upuścił Izzy, więc oto, co możesz zrobić: możesz pozwolić mu odejść, a potem walczy z zapaśnikiem i powali go, a potem nigdy nie dostaną strzału Izzy lub powiedzą: „Hej, dlaczego czy nie powinien walczyć z Seanem? Sean nie lubi zapasów. Może jeśli [Pereira] Jeśli go uderzymy, możemy unieść się nad nim.

„Więc to jest totalna sztuczka UFC, która sprawia, że ​​ma łatwy strzał przeciwko komuś, kto chce go zaatakować. Więc, UFC, doceniam cię, ale mogę się zmagać.”

Rywalizacja między Pereirą i Adesanią była na radarze UFC od czasu debiutu Pereiry z niesamowitym nokautem. Grzybica Andreasa W listopadzie 2021 r.

Pereira i Adesanya dwukrotnie walczyli w kickboxingu. Na pierwszym spotkaniu w kwietniu 2016 Brazylijczyk wygrał decyzję o zostaniu przyszłym mistrzem UFC. Rok później Pereira strzelił w rewanżu w marcu 2017 roku Adesanię w decydującym nokaucie.

READ  Delektuj się autorskimi koktajlami inspirowanymi Bali w Alila Ubud, Cabana Lounge

Chociaż Strickland wiedział, że Matt będzie miał silną przewagę na UFC 276, nie przestraszyła go perspektywa stania z byłym duetem GLORY.

„Oto, człowieku. Oto ta k***a rzecz. Pozwól, że powiem ci jedną rzecz. Stickland powiedział. ** nie mów mi, że znokautowałeś Ezie 20 lat temu f ****** Nie mogę z tobą znieść.

„Chodź, mamo ******. Wynoś się stąd. „

To powiedziawszy, Strickland zgodził się, że nie bałby się zadzwonić, co można by było usłyszeć, gdyby sprawy zaczęły szybko posuwać się na południe przeciwko Pereirze na UFC 276, gdy nadejdzie czas.

– Dowiemy się – powiedział Strickland. „Tak naprawdę nie idę z planem gry. Mam na myśli, że jeśli wejdę i zacznie mnie ranić, tak, pójdę tchórzowi i będę walczył.

„Ale mam nadzieję, że uda mi się wstać i uderzyć z tym gigantycznym, przerażającym pieprzonym Brazylijczykiem”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *