Ostateczny wynik Lockers vs. Nets: Anthony Davis prowadzi LA do zwycięstwa

Doprowadziło Wreszcie zdrowy Anthony Davis i Ostatni Absolutnie Zdrowy LeBron James, Szafki Wyszedł z dwucyfrową przewagą nad Jamesem Hortonem i Shorthandem Sieci Brooklyńskie Nie patrząc dalej, ostatecznie wygrał 106-96 i awansował do 24-24 w tym sezonie.

James wyglądał tak samo dobrze, jak przez cały rok – to coś mówi – z wynikiem 33 punktów, 6 zbiórek i 7 asyst, dając kibicującemu Lakersom Brooklynowi całonocne atrakcje. 37-latek nadal płakał, gdy LeBron podkreślił swój 18. mecz z rzędu w wyniku Lakers.

grudzień W pierwszym meczu, który wyzdrowiał po skręceniu MCL 17., Davis natychmiast poczuł swoją obecność, spadając z alejki od LeBrona i trafiając swojego pierwszego skoczka poza boisko, zdobywając pierwsze cztery punkty Lakers. Wywarł jeszcze większy początkowy wpływ na defensywę, dodając trzy tomy w pierwszych siedmiu minutach gry. Russell Westbrook wyglądał dokładnie tak, jak spodziewali się Lakers w lipcu ubiegłego roku, ponieważ niektóre z najlepszych cięć poza piłką w sezonie zaowocowały 15-punktowym występem Russella.

Davis zakończył z 8 punktami, 2 asystami, 2 zbiórkami i 4 blokami w 25 minut, podczas gdy Westbrook dodał 6 zbiórek i 4 asysty.

Kiedy Nets wrócili do gry w trzeciej kwarcie za Hortonem i Patty Mills – i po czterech błędach na ławce z Davisem – James objął prowadzenie 13-4 z pojedynczymi skoczkami jeden po drugim. Malik Monk za 3 punkty i Westbrook oraz przepustka kieszonkowa vintage Jamesa.

Następnie Nieustannie walczą o utrzymanie swoich wysiłków Pośród ciągle zmieniającego się składu w tym sezonie – i zwykle z wykluczeniem Jamesa lub Davisa – Lakers są podekscytowani za swoimi dwiema najlepszymi supergwiazdami. Monk zaliczył jeden z najmocniejszych występów w sezonie, kończąc z 22 punktami białą bramką 6-12. Nocne strzelanie z trzech punktów. Carmelo Anthony dodał do ławki 13 punktów. Austin Reeves miał tylko 2 punkty, ale strzelił 5 z 6 całkowitych zbiórek ofensywnych Lakersów i dodał 6 Pomaga w fantastycznym, skoncentrowanym na szumie działaniu.

READ  Rosja uderzyła nową rundą amerykańskich sankcji, gdy Biden ogłasza „poważne zbrodnie wojenne”

Ale co najważniejsze, Lakers znacznie zwiększyli swój potencjał w obronie. Z wyjątkiem 33 punktów Hortona, Babcia Mills osiągnęła zaledwie dwucyfrowe wyniki z 15 punktami. LA sprostało wynikom supergwiazdy Hortona i skupiło się na neutralizacji wszelkiej pomocy, jaką mógł uzyskać od swoich kolegów z drużyny.

To podejście było kluczowe w czwartym kwartale, ponieważ Lockersi byli w stanie wygodnie wytyczać drogę, gdy kręcenie było fajne na początku okresu – i byli w stanie przedłużyć go nawet w starych czołgach The King w jednym z LeBronces . Niezapomniane sceny sezonu.

To tylko mecz, ale bardzo budujące jest to, że czują się komfortowo przez cały sezon przeciwko Lakers i wielu oczekuje, że w końcu dotrą do finałów NBA (przynajmniej w przedsezonie). Chociaż Brooklyn przegapił dwie z dwóch supergwiazd z Kevinem Durandem z powodu skręcenia kolana, Kyrie Irving mógł grać w meczach drogowych tylko z powodu złamania nowojorskiego nakazu szczepień dla Barclays Center. Jeszcze jedna dobra wygrana dla LA

Gracze z ról nie zawsze dobrze sobie z tym radzą, ale ponieważ James, Davis i Westbrook posuwają się do przodu, jeśli wygodniej jest grać razem, mogą być powody do optymizmu, gdy zespół jest gotowy na to, by fani Lakersów grali z pewnością siebie. Aby ocalić jeden z ich najbardziej frustrujących sezonów w ostatnich wspomnieniach.

Po jednodniowych wakacjach w środę, w czwartek zmierzą się z kolejnym trudnym przeciwnikiem drogowym, kierując się na południe do Azela Corridor z Joelem Empide i Philadelphia 76ers. Gra ma również początek o 16:30 czasu PT i będzie emitowana na antenie TNT w całym kraju.

Dalej Szafki Mów głośniej, zasubskrybuj kanał Silver Screen and Roll Podcast iTunes, Spotify, Dostosować Lub Podcasty Google. Możesz śledzić Austina na Twitterze Austinzielony44.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *