Osiem ewakuowanych po dzikiej walce między Seattle Mariners i Los Angeles Angels

ANAHEIM, KALIFORNIA — Seattle Mariners i Los Angeles zmierzyły się w długiej, pełnej drużynowej walce w niedzielę w drugiej rundzie.

Jest w Seattle Jesse Winger Otwierający Anioły strzelił gola na pierwszym wyciągu drugiej rundy Andrzej chceMariner nr 2 napastnik za głową napastnika, Julio RodriguezW pierwszej rundzie.

Sześciu graczy i dwóch menedżerów zostało zwolnionych po sporze, co spowodowało opóźnienie około 18 minut.

Wydalony dla Marines: Winker, Rodriguez, Shortstop JP Crawford I kierownik Scott Service. Wygnani za różdżki aniołów, dzbany Ryan Deborah I Riesel Iglesias I tymczasowy menedżer Bill Nevin.

Pierwsze boisko w sobotę wieczorem wydawało się odpowiadać na 95-milową szybką piłkę Erica Swansona w pobliżu głowy Mike’a Trouta, co trzykrotnie rozgniewało AL MVP.

Skrzydłowy zareagował na boisko, spojrzał na kaczkę Aniołów, krzyczał ze złością i gestykulował. Walka trwała cztery minuty i obie drużyny zadały kilka ciosów. Trzeci zawodnik Angels, Anthony Renton, który w sezonie był kontuzjowany na prawy nadgarstek, podczas walki lewą ręką pchnął skrzydłowego w twarz.

Kiedy skrzydłowy w końcu opuścił boisko, wykonał nieprzyzwoity gest, by drażnić fanów Angels za kaczką Seattle.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

READ  Stwierdzono, że obiekt zanieczyszcza część malezyjskiej rzeki w ramach projektu przeciwdziałania zanieczyszczeniom promowanego przez amerykański przemysł tworzyw sztucznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *