Mary Miller mówi, że wyrok aborcyjny na wiecu Trumpa „zwycięstwo białych”

Symbol zastępczy, gdy ładowane są akcje artykułu

Republikański prawodawca wezwał do orzeczenia Sądu Najwyższego Należy cofnąć ogólnokrajowe prawo do aborcji Założona około 50 lat temu Wiersz, który brodzimy „Zwycięstwo o życie białych” na wiecu, którego gospodarzem był były prezydent Donald Trump.

„Prezydencie Trump, w imieniu wszystkich patriotów MAGA w Stanach Zjednoczonych, chciałbym podziękować za historyczne zwycięstwo białych w Sądzie Najwyższym wczoraj” – powiedziała delegatka Mary E. Snyder na wiecu w Mendon w sobotę wieczorem. Miller (P) powiedział. il., nawiązuje do hasła kampanii Trumpa „Make America Great Again”.

Zaczęła klaskać, a niektórzy na widowni trzymali czerwone kartki „Save America”.

Jego komentarz wywołał powszechne potępienie w mediach społecznościowych, a zespół Millera szybko opublikował wyjaśnienie tego, co uznano za „mieszankę słów”.

Aborcja zostanie wkrótce zakazana w 13 stanach. Oto, co może się wydarzyć dalej.

Rzecznik Millera, Isaiah Wartman, powiedział Associated Press, że Partia Republikańska Illinois błędnie odczytała przygotowane przemówienie i powinna ogłosić, że separatystyczny sąd orzekł zwycięstwo w sprawie „prawa do życia”.

„Jak wyraźnie widać na filmie… patrzy na gazety, patrzy na swoje przemówienie” – powiedział Wardman.

Trump – zwolennik Millera przeciwko przedstawicielowi GOP Rodneyowi Davisowi Po tym, jak Demokraci redystrybuowali je, aby ubiegać się o miejsce – zorganizował wiec przed sensacyjnym meczem stanowym we wtorek.

Wyścig w Illinois zamienia się w wojnę w odpowiedzi na GOP 6 stycznia

Słowa „białe życie” stały się głównym trendem na Twitterze w Stanach Zjednoczonych.

„Przesyłam dalej ten raport reprezentantki GOP Mary Miller w White Life w celach informacyjnych” Napisał Reprezentant Ted Liu (D-Kalifornia).

READ  Brian Robinson Jr. z dowódców jest w stabilnym stanie po strzelaninie

Inni zwracali uwagę, że wielu w tłumie nie przeszkadzały komentarze Millera. „Nieważne, czy się poślizgnęło, czy nie, publiczność usłyszała „białe życie” i nie zadrżała. Oklaskiwali ” Czy napisał to na Twitterze Pisarz Ahmed Baba pisze dla Independent.

Komentarze Millera wywołały sprzeciw poza Stanami Zjednoczonymi. Jesse Phillips, brytyjski ustawodawca, który jest członkiem głównej opozycyjnej Partii Pracy, napisał na Twitterze: „Liberalna demokracja nigdy nie powinna być uważana za domyślną, że postęp jest w banku i nie wymaga trwałego silnego bezpieczeństwa”.

piątek, Miller Pochwalił wyrok Sądu Najwyższego Jak „Szczęśliwy sukces”. Powiedziała Wiersz, który brodzimy Oskarżył „straszny przemysł aborcyjny” o „niewypowiedzianą krzywdę naszego kraju” i oszukiwanie Amerykanów. Podziękował Trumpowi za pomoc w obaleniu go Wiersz „Powołując sędziów Sądu Najwyższego życie będzie szanowane”

Atut, Obiecał powołanie opozycji-Wiersz SędziowieNeila M. Korsch, Brett M.. Nominowany przez Kavanagha i Amy Connie Barrett. 5 za 4 głosy za uchyleniem wyroku z 1973 r.Sędziowie Samuel A. Z Alito Jr. i Clarence’em Thomasem.

Sąd Najwyższy Row przeciwko Walki emocjonalne trwają nawet po polowaniu

To nie pierwszy raz, kiedy Miller szuka pomysłów w swoich tekstach. W zeszłym roku został zmuszony do przeprosin za cytowanie Adolfa Hitlera w programie „Moms for America” w Waszyngtonie.

„Hitler miał rację w jednym. Miller powiedział podczas wiecu, że „młodość ma przyszłość”.

Miller później wydał jeden Raport Przepraszam za cytowanie nazistowskiego przywódcy.

„Szczerze przepraszam za wszelkie niedogodności spowodowane moimi słowami i żałuję, że używam odniesienia do jednego z najgorszych dyktatorów w historii.

READ  McConnell i McCarthy Jan. 6 Furia na Trumpa zniknie do lutego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *