Najlepsze wyprzedaże z okazji Dnia Prezydenta 2022: oferty na laptopy, słuchawki i inne technologie

Ars Technica

Aktualizacja (21.02.22, 9:40 czasu wschodniego): Zaktualizowaliśmy nasze podsumowanie ofert, aby upewnić się, że wszystkie ceny i linki są aktualne na sam Dzień Prezydenta. Dodaliśmy również kilka nowych ofert, w tym promocję karty podarunkowej Apple w Target i dobrą cenę na Lubimy wewnętrzną kamerę bezpieczeństwa Eufy. Nasz oryginalny post znajduje się poniżej.

Oryginalny post (2/19/2022 11:56 EST): Podczas gdy weekend z okazji Dnia Prezydenta nie jest znany jako szczególnie obfity czas na oferty technologiczne, Dealmaster znalazł kilka naprawdę dobrych zniżek na wartościowe gadżety, sprzęt i gry.

Nasze najnowsze zestawienie najlepszych ofert technicznych z całej sieci zawiera najlepszą cenę, którą śledziliśmy Cichy komfort Bose 45. Słuchawki z redukcją szumów spadły do ​​279$, co odpowiada cenie, którą widzieliśmy w Czarny piątek i oznacza spadek o 50 USD w sugerowanej cenie detalicznej firmy Bose. Chociaż nie jest to nasz najlepszy wybór wśród bezprzewodowych tłumików hałasu (ten zaszczyt należy do Sony WH-1000XM4), QuietComfort 45 są alternatywna para, którą polecamy tym, którzy chcą zamienić trochę czasu pracy baterii i dodatkowe funkcje na lżejszy i wygodniejszy projekt. Firma Bose zajęła się również jednym z niedociągnięć słuchawek w zeszłym tygodniu przez dodanie konfigurowalnej funkcji EQktóry pozwala użytkownikom dostosować profil dźwięku QuietComfort 45 do własnych upodobań.

Poza tym mamy również oferty na wersje 512 GB najnowszych laptopów MacBook Pro firmy Apple. Zarówno 14-, jak i 16-calowe modele są o 200 USD niższe od sugerowanej przez Apple sugerowanej ceny detalicznej, co zapewnia poprzedni do 1 799 $ i ostatni do 2 299 $. Notebooki są nadal drogie, delikatnie mówiąc, ale oba rabaty reprezentują najniższą cenę, jaką do tej pory śledziliśmy. Nasza recenzja nazwała nowy Pro najlepszy laptop, jaki możesz kupić do tworzenia zaawansowanych treści i rozwoju oprogramowania w październiku zeszłego roku; czy możesz żyć z jego wysoką ceną (i ten wyświetlacz wycięcie), niesamowita wydajność Pro, najwyższa jakość wykonania, duży wybór portów i doskonały wyświetlacz powinny być na najwyższym poziomie.

READ  Ostatnie wiadomości wojny ukraińsko-rosyjskiej: Aktualizacje na żywo

Gdzie indziej nasza runda zawiera najniższą cenę, jaką widzieliśmy Microsoft Surface Pro 8który nasza recenzja nazywała się najlepszy Surface dla osób, które chcą mieć urządzenie Surface. Mamy również duże rabaty na Apple AirPods Pro oraz iPad mini, zalecane karty microSD i SSD firmy Samsung, monitory do gier firmy Dell i nie tylko. Poniżej możesz zobaczyć naszą pełną, wyselekcjonowaną listę ofert promocyjnych dostępnych przed świętami.

Ars Technica może otrzymać wynagrodzenie za sprzedaż z linków w tym poście Programy partnerskie.

Polecane oferty dnia

Bezprzewodowe słuchawki Bose QuietComfort 45 z redukcją szumów są warte rozważenia, jeśli ponad wszystko stawiasz na wygodę.
Powiększać / Bezprzewodowe słuchawki Bose QuietComfort 45 z redukcją szumów są warte rozważenia, jeśli ponad wszystko stawiasz na wygodę.

Jeff Dunn

Okazje na elektronikę

Bezprzewodowe słuchawki douszne Apple AirPods Pro z redukcją szumów.
Powiększać / Bezprzewodowe słuchawki douszne Apple AirPods Pro z redukcją szumów.
14- i 16-calowe MacBooki Pro z 2021 r. obok siebie.
Powiększać / 14- i 16-calowe MacBooki Pro z 2021 r. obok siebie.

Samuel Akson

Oferty na laptopy i komputery stacjonarne

Microsoft Surface Pro 8. W naszej recenzji nazwaliśmy go najlepszym Surface w obecnej ofercie komputerów PC firmy Microsoft.
Powiększać / Microsoft Surface Pro 8. W naszej recenzji nazwaliśmy go najlepszym Surface w obecnej ofercie komputerów PC firmy Microsoft.

Andrzeja Cunninghama

Oferty gier wideo

Jego doskonała kontynuacja pojawiła się właśnie w tym tygodniu, ale jeśli jeszcze nie grałeś w <em>Horizon Zero Dawn</em>, pierwsza gra w otwartym świecie polująca na roboty-dinozaury jest nadal warta twojego czasu.” src=”https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2017/02/Horizon-Zero-Dawn%E2%84%A2_20170214083425-640×360.jpg” width=”640″ height=”360″ srcset=”https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2017/02/Horizon-Zero-Dawn™_20170214083425-1280×720.jpg 2x”/></a><figcaption class=
Powiększać / Jego doskonała kontynuacja właśnie pojawiła się w tym tygodniu, ale jeśli jeszcze nie grałeś Horyzont Zero Świt jednak pierwsza gra z otwartym światem, w której można polować na roboty i dinozaury, jest nadal warta twojego czasu.

Sony Interactive Entertainment

READ  Kryzys rosyjsko-ukraiński: Niemcy zatrzymują kluczowy rurociąg z Rosją
Wspaniale animowana strzelanka <em> Cuphead </em> to wciąż jedna z lepszych gier kooperacyjnych na kanapie, jakie możesz kupić — jeśli chcesz sprostać jej ogromnemu wyzwaniu.” src=”https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2020/09/cuphead-640×406.jpg” width=”640″ height=”406″ srcset=”https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2020/09/cuphead-1280×813.jpg 2x”/></a><figcaption class=
Powiększać / Wspaniale animowana strzelanka Cuphead to wciąż jedna z lepszych gier kooperacyjnych na kanapie, które możesz kupić — jeśli chcesz sprostać jej ogromnemu wyzwaniu.

Akcesoria i różne oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *