Na republikanów wywierana jest presja, by oskarżyli Bidena

  • Deputowana Nancy Mays mówi, że istnieje „ogromna presja” na republikanów, aby oskarżyli prezydenta Bidena.
  • W programie Meet The Press stacji NBC Mays powiedział, że niektórzy w GOP rozważają impeachment.
  • Powiedział gospodarzowi Chuckowi Toddowi, że jeśli partia chce przeprowadzić referendum, będzie dzieliło.

Republikanin Nancy Mays mówi, że naciski wywierane są na Republikanów, aby głosowali za odwołaniem prezydenta Bidena, jeśli Republikanie wygrają wybory w połowie kadencji i przejmą kontrolę nad Izbą.

Mays wystąpił w niedzielę w programie Meet the Press stacji NBC, rozmawiając z gospodarzem Chuckiem Toddem: „Czy spodziewasz się, że prezydent Biden zostanie przegłosowany w sprawie impeachmentu, jeśli Republikanie przejmą Izbę?”

Kongresmenka z Południowej Karoliny odpowiedziała: „Istnieje duża presja na Republikanów, aby uzyskać głosowanie za wprowadzeniem tego ustawodawstwa. Myślę, że niektórzy to rozważają”.

Na co Todd odpowiedział: „Wow”.

W środę kongresmen Adam Kinzinger powiedział, że Kongres większości republikańskiej może spróbować oskarżać prezydenta co tydzień. Kinsinger miał na myśli przedstawicielkę Georgii Marjorie Taylor Green, która pozwała Bidena. Część jego oficjalnej strony.

Ostatni rokWielu Republikanów Złożył oskarżenia Biden skrytykował wycofanie wojsk amerykańskich z Afganistanu, jego politykę imigracyjną i zakaz deportacji wydany przez jego administrację.

Zapytany, jak zagłosowałby, gdyby został oskarżony, Mays powiedział, że przyjrzy się dowodom i zagłosuje za konstytucją.

„Nie będę głosował za odwołaniem żadnego prezydenta, jeśli uważam, że ktoś został pozbawiony należytego procesu” – powiedział Toddowi.

Mages powiedział, że wierzy, że referendum doprowadzi do podziałów, jeśli partia zdecyduje się je przeprowadzić. „Dlatego osobiście naciskałem na to, gdy usłyszałem, że zamierzają złożyć artykuły o impeachment na Forum Ludowym” – powiedział.

Kiedy Mays głosował przeciwko impeachmentowi byłego prezydenta Donalda Trumpa, on… Krytykuje jego postać 6 stycznia CNN mówi firmie „Całe dziedzictwo Trumpa zniszczone” po zamieszkach w Kapitolu.

READ  Dlaczego Indonezja potrzebuje pomocy Australii w dostarczaniu światu pojazdów elektrycznych i akumulatorów

Przed 6 stycznia Mays był zwolennikiem Trumpa Pracował dla swojej kampanii W 2016 roku.

Podczas wywiadu dla NBC Todd zapytał kongresmenkę, czy poprze kandydaturę Trumpa na prezydenta w 2024 roku.

„Będę wspierał każdego, kogo republikanie wysunęli w ’24”, powiedział.

Przedstawiciele Mace’a nie odpowiedzieli od razu na prośbę Insidera o komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *