Super Bowl LVII: Rihanna wystąpi podczas Halftime Show 2023

Wiadomość pojawia się po Rihannie i NFL Tweeted Zdjęcie muzyka trzymającego piłkę nożną w niedzielne popołudnie wywołało spekulacje, że będzie wykonawcą w niepełnym wymiarze godzin.

„Rihanna to talent pokoleniowy, kobieta o skromnych początkach, która na każdym kroku przekracza oczekiwania” – powiedział Jay-Z w oświadczeniu. „Urodzony na małej wyspie Barbados, stał się jednym z najważniejszych artystów wszechczasów. Self-made w biznesie i rozrywce.”

Rihanna, urodzona jako Robyn Rihanna Fenty, oprócz udanej kariery muzycznej zbudowała imperium biznesowe. W 2021 r. Forbes ogłosił Została miliarderką i najbogatszą kobietą-muzyką na świecie, dzięki swojej linii do makijażu Fenty Beauty i linii bielizny Savage x Fenty.
Piosenkarka dołącza do grupy ikon muzyki – w tym Prince’a, Beyoncé, Lady Gagi, Madonny i Jennifer Lopez – którzy wyszli na scenę podczas przerwy. Wyniki z zeszłego rokuDr Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Z udziałem Blige’a i Kendricka Lamarów otrzymał pięć nominacji do Emmy i zdobył trzy nagrody Emmy.

57. Super Bowl zostanie rozegrany 12 lutego 2023 roku na stadionie State Farm w Glendale w Arizonie. Zgodnie z zapowiedzią NFL, będzie to pierwszy raz, kiedy Apple Music będzie współpracować z pokazem przerwy.

„Cieszymy się, że możemy powitać Rihannę na scenie Apple Music Super Bowl Halftime Show” – powiedział w oświadczeniu Seth Tudowski, szef muzyki NFL. „Rihanna jest artystką pokoleniową, która przez całą swoją karierę była siłą kulturalną”.

READ  Turyści z Bali muszą odkryć sekretne plaże Tapan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *