Super Bowl LVII: Rihanna wystąpi podczas Halftime Show 2023

Wiadomość pojawia się po Rihannie i NFL Tweeted Zdjęcie muzyka trzymającego piłkę nożną w niedzielne popołudnie wywołało spekulacje, że będzie wykonawcą w niepełnym wymiarze godzin.

„Rihanna to talent pokoleniowy, kobieta o skromnych początkach, która na każdym kroku przekracza oczekiwania” – powiedział Jay-Z w oświadczeniu. „Urodzony na małej wyspie Barbados, stał się jednym z najważniejszych artystów wszechczasów. Self-made w biznesie i rozrywce.”

Rihanna, urodzona jako Robyn Rihanna Fenty, oprócz udanej kariery muzycznej zbudowała imperium biznesowe. W 2021 r. Forbes ogłosił Została miliarderką i najbogatszą kobietą-muzyką na świecie, dzięki swojej linii do makijażu Fenty Beauty i linii bielizny Savage x Fenty.
Piosenkarka dołącza do grupy ikon muzyki – w tym Prince’a, Beyoncé, Lady Gagi, Madonny i Jennifer Lopez – którzy wyszli na scenę podczas przerwy. Wyniki z zeszłego rokuDr Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Z udziałem Blige’a i Kendricka Lamarów otrzymał pięć nominacji do Emmy i zdobył trzy nagrody Emmy.

57. Super Bowl zostanie rozegrany 12 lutego 2023 roku na stadionie State Farm w Glendale w Arizonie. Zgodnie z zapowiedzią NFL, będzie to pierwszy raz, kiedy Apple Music będzie współpracować z pokazem przerwy.

„Cieszymy się, że możemy powitać Rihannę na scenie Apple Music Super Bowl Halftime Show” – powiedział w oświadczeniu Seth Tudowski, szef muzyki NFL. „Rihanna jest artystką pokoleniową, która przez całą swoją karierę była siłą kulturalną”.

READ  Po utracie Ługańska siły ukraińskie przegrupowały się do obrony Doniecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.