11 linii pasażerskich odwołanych z powodu powodzi w Dżakarcie

Tempo.co, DjakartaPT Kereta Commuter Indonesia (KAI Commuter) przeprosił za zakłócenia w usługach linii pasażerskich spowodowane powodzią na trasach w górnym i dolnym biegu rzeki między Dżakartą Kota a stacją Tanjung Priok. Co najmniej 11 pociągów w Prioku zostało zakłóconych z powodu powodzi.

„Ulewne deszcze spowodowały powodzie w górnym i dolnym korytarzu między stacją Dżakarta Kota-Tanjung Priok. Przepraszamy za niedogodności” – napisano na swoim oficjalnym koncie KAI Commuter @linia komputerowa Środa, 31 stycznia.

KA 2400, KA 2402, KA 2404, KA 2406, KA 2408, KA 2410, KA 2412, KA 2401, KA 2401, K40, K5 2407 na linii Dżakarta Kota-Tanjung Priok.

Według KAI Commuter, w miarę jak wody powodziowe na tym obszarze zaczną się cofać, pociągi będą kursować ze zmniejszoną prędkością. Pasażerom zaleca się skorzystanie z alternatywnej trasy do i ze stacji Bandan, korzystając z pociągu Mangarai – Tanah Abang – Kampung Bandan – Pasar Senan – Jatinegara. Ze stacji Thana Abang kursuje pociąg Kampong Bandan – Pasar Senen – Jatinegara.

Poza tym powódź nie ucierpiała także na linii pociągu pasażerskiego Mangarai – Dżakarta Kota.

KAI Commuter będzie aktualizować informacje na temat warunków podróży dotkniętych powodzią w Tanjong Priok za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych. „Aby uzyskać informacje dotyczące podróży linią podmiejską, regularnie sprawdzaj nasze posty na osi czasu. Przepraszamy za niedogodności.

Clara Maria DeJandra Dewey h.

Wybór nauczyciela: Jak uzyskać obywatelstwo Singapuru dla Indonezyjczyków

Kliknij tutaj dostać Najnowsze aktualności Tempo w Google News

READ  Chiny popierają uwagi ambasadora o suwerenności krajów poradzieckich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *