Kontrakty terminowe na akcje spadają po wielokrotnych wzrostach na Wall Street

Akcje, które wykonują największe ruchy przedrynkowe

Oto niektóre z firm wykonujących największe ruchy przedrynkowe:

Verizon – Akcje Verizon spadły o 1,51% po tym, jak firma opublikowała mieszane wyniki za czwarty kwartał 2022 r. Chociaż zyski spełniły prognozy analityków, zyski z kontraktów terminowych nie osiągnęły konsensusu Refinitiv. .

Kąpiel w łóżku i nie tylko – Akcje pamiątkowe wzrosły o 5,78%, począwszy od początku roku. Nawet jeśli sprzedawca ostrzega przed potencjalnym bankructwem. Od początku roku akcje Bed Bath & Beyond wzrosły o 17,1%.

Lockheed Martin – Akcje Lockheed Martin wzrosły o 1,52% po tym, jak firma opublikowała swoje ostatnie wyniki kwartalne. Przychody firmy obronnej wyniosły 18,99 miliarda dolarów, przewyższając prognozę Refinitiv na poziomie 18,27 miliarda dolarów. Zysk Lockheeda na akcję przebił oczekiwania.

Więcej świetnych przeprowadzek znajdziesz w naszym pełnym katalogu Tutaj.

– Hakyung Kim

Lyft zyskuje 4% po aktualizacji KeyBanc

Wyciąg Zyskał ponad 4% przed dzwonkiem po aktualizacji z KeyBanca.

Analityk Justin Patterson podniósł Elevator z wagi sektorowej na nadwagę, zauważając, że akcje powinny zostać wsparte przez środki cięcia kosztów i stabilizację popytu. Ustalił również cenę docelową na 24 USD, co odzwierciedlałoby wzrost o 55,7% w stosunku do miejsca, w którym akcje zamknęły się w poniedziałkowej sesji.

Abonenci CNBC Pro mogą Kliknij tutaj Przeczytaj więcej o tym, dlaczego Patterson spodziewa się wzrostu cen akcji.

Verizon spada z perspektywy przychodów

Akcje Verizon spadły o ponad 2% przed dzwonkiem po spełnieniu oczekiwań analityków na ostatni kwartał.

Telekomunikacja podzieliła się rozczarowującymi całorocznymi skorygowanymi prognozami zysków, spodziewając się, że EPS wyniesie od 4,55 do 4,85 USD, z wyłączeniem pozycji. Według szacunków FactSet EPS wyniósł 4,96 USD.

Verizon odnotował również 41 000 nowych połączeń netto w swoim biznesie abonamentowym w zakresie bezprzewodowych usług detalicznych.

-Samanta Subin

3M spada z powodu obniżki prognoz, utraty przychodów

Akcje 3M spadły o ponad 5% przed dzwonkiem po tym, jak firma podzieliła się rozczarowującymi prognozami na cały rok i odnotowała brak przychodów.

READ  Debata Prezydencka: Anis Bhasvedan, Kanchar Pranovo w sprawie rozwiązania kwestii Morza Południowochińskiego

Grupa przemysłowa pokonała prognozy zysków Wall Street w ostatnim kwartale, chociaż przychody nie spełniły oczekiwań. Firma odnotowała zysk w wysokości 2,28 USD na akcję przy przychodach w wysokości 8,08 mld USD. Według Refinitiv analitycy oczekiwali zysku na akcję w wysokości 2,36 USD przy przychodach w wysokości 8,04 mld USD.

W 2023 roku firma 3M spodziewa się spadku sprzedaży i zysku na akcję o 2% do 6% w wysokości od 8,50 do 9,00 USD.

3M powiedział również, że zmniejszy 2500 globalnych miejsc pracy w produkcji.

3 mln akcji spadło na obniżce prognozy

Akcje GE rosną po lepszych niż oczekiwano zyskach

General Electric notował wzrost o 2% na rynku pierwotnym po tym, jak gigant przemysłowy ogłosił wyniki kwartalne, które przebiły oczekiwania analityków.

GE zarobił 1,24 USD na akcję przy przychodach w wysokości 21,79 mld USD w poprzednim kwartale. Analitycy spodziewali się zysków Według Refinitiv przychód w wysokości 21,59 mld USD wyniósł 1,13 USD na akcję.

„Rok 2022 był początkiem nowej ery dla GE. Z powodzeniem uruchomiliśmy GE HealthCare, osiągnęliśmy dobre wyniki finansowe, poczyniliśmy znaczne postępy operacyjne i kontynuowaliśmy niezłomne zaangażowanie na rzecz naszych klientów. Dzięki wysokiej jakości pracy naszego zespołu GE osiągnął solidny wzrost przychodów i wzrost marży. rok” – powiedział w oświadczeniu dyrektor generalny Larry Culp.

— Freda Imberta

AMD upadło po degradacji Bernsteina

AMD Akcje spadły o ponad 2% po tym, jak Bernstein obniżył ocenę producenta półprzewodników z lepszych wyników rynkowych. Cytowana firma Pogarszające się trendy na rynku komputerów osobistych w zakresie obniżania wersji.

„Trzeba powiedzieć, że od tego czasu środowisko komputerów osobistych znacznie się pogorszyło” – powiedział Bernstein w notatce dla klientów. „Nasza nadzieja, że ​​AMD wykaże stosunkowo wysoką odporność na degradację kanałów, okazała się niestety nieuzasadniona i pozostajemy bardzo ostrożni, jeśli chodzi o potencjalną dynamikę PC w ostatnich miesiącach”.

READ  Historyczne akta sądowe związane z przeszukaniem Mar-a-Lago

– Alexa Haringa

Rynki europejskie były płaskie, ponieważ inwestorzy trawili kluczowe wskaźniki PMI

Rynki europejskie były we wtorek mieszane, ponieważ inwestorzy analizowali najnowsze dane indeksu menedżerów zakupów błyskawicznych ze strefy euro w styczniu.

Paneuropejski Indeks Stoxx 600 Częściowo powyżej płaskiej linii na początku handlu, akcje detaliczne wzrosły o 0,7%, podczas gdy zapasy ropy i gazu spadły o 0,6%.

S&P Global eurozone Composite PMI wyniósł w styczniu 50,2, w porównaniu z 49,3 w grudniu i przekroczył konsensus prognozy na poziomie 49,8.

CNBC Pro: Goldman Sachs Asset Management wyróżnia zakątek rynku amerykańskiego z „ogromnymi możliwościami”

Strateg zarządzania aktywami Goldman Sachs wymienił jeden obszar rynku, który może powrócić w tym roku.

James Ashley, szef strategii rynku międzynarodowego w Goldman Sachs Asset Management, wskazał na badania, które wykazały, że tego typu firmy radzą sobie lepiej, gdy inflacja jest wysoka, ale spada.

Abonenci CNBC Pro mogą przeczytać więcej tutaj.

– Ganesh Rao

Akcje Scions spadają po zyskach

Akcje Zions Bancorp Zyski za czwarty kwartał spadły o ponad 2%, pomimo pobicia szacunków banków regionalnych. Według Street Account Zions odnotował zysk w wysokości 1,84 USD na akcję, powyżej 1,65 USD oczekiwanych przez analityków. Wynik odsetkowy netto również przewyższył szacunki.

Jednak dochody pozaodsetkowe były niższe niż oczekiwano, a depozyty spadły o 13% rok do roku do 71,7 mld USD.

Akcje Scion wzrosły o 2,27% w normalnym obrocie w poniedziałek, przed publikacją wyników.

– Jessego Pounda

Należy uznać, że akcje rosną wokół tego kluczowego poziomu, mówi Dawson

Według Camerona Dawsona z NewEdge Wealth, akcje wzrosły w poniedziałek, ale nie na tyle, aby uznać je za prawdziwy rajd rynkowy.

„Musimy osiągnąć ten krytyczny poziom 4100” – powiedział Dawson w CNBC „DZWONEK NA ZAKOŃCZENIE: Dogrywka„Poniedziałek. S&P 500 osiągnął swoje 65-dniowe maksimum na poziomie 4100.

READ  5 tysięcy policjantów za bezpieczeństwo Światowego Forum Wody na Bali

Dawson powiedział, że S&P 500 nie osiągnął głównego punktu ruchu w 2022 r., ponieważ spadał. Jeśli kurs przełamie ten poziom, może to oznaczać, że rajd ma potencjał, aby przejść do nowego cyklu hossy.

Dodał, że technika i pozycjonowanie mogą zająć akcje tylko do tej pory, zanim konieczna będzie fundamentalna zmiana, aby nadać akcji pęd do przodu.

„Musimy zobaczyć zmianę fundamentów, aby naprawdę sądzić, że ten rajd będzie kontynuowany” – powiedział.

Ostrzegł, że akcje pozostaną do góry nogami, dopóki Rezerwa Federalna w pełni nie pobudzi i ponownie nie pobudzi gospodarki USA.

„Nie możemy wrócić do mnożników sprzed pandemii bez pomocy banku centralnego” – powiedział.

Dawson powiedział, że jeśli akcje mogą wzrosnąć i przebić 65-dniowe maksimum, zmniejszy to prawdopodobieństwo, że S&P 500 ponownie przetestuje swoje październikowe minima.

– Carmen Reinigke

Stock Futures Open niewiele się zmieniło

Kontrakty futures niewiele się zmieniły w poniedziałek wieczorem po solidnych wzrostach na akcjach w normalnych godzinach handlu. Od czasu dzwonka nie pojawiły się żadne raporty o zyskach spółek o dużej kapitalizacji, które wywołałyby znaczące ruchy na rynku kontraktów terminowych.

– Jessego Pounda

Nasdaq i akcje chipów prowadziły w poniedziałek

Akcje cieszyły się w poniedziałek dużymi wzrostami. Oto kilka kluczowych liczb z sesji giełdowej.

  • Dow zamknął się 254 punktami, czyli 0,76%, na poziomie 33 629,56.
  • S&P 500 zamknął się 47 punktami, czyli 1,19%, do 4 019,81.
  • Nasdaq Composite wzrósł o 224 punkty, czyli 2,01%, do zamknięcia na poziomie 11 364,41.
  • Nvidia była największym hitem na Nasdaq, dodając 36 punktów.
  • VanEck Semiconductor ETF (SMH) wzrósł o 4,72% w najlepszym dniu od 30 listopada.

– Jesse Pound, Christopher Hayes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *