Proces Alexa Murdocha: Prokuratorzy twierdzą, że wideo przesłane przez Paula Murdocha jest uważane za kluczową część sprawyCNN

Paul Murdock wysłał wideo na Snapchacie do kilku przyjaciół na chwilę przed śmiercią, zgodnie z petycją złożoną przez prokuratora stanowego Karoliny Południowej Alexa Murdocka, zhańbionego byłego adwokata, który rozpoczął ten tydzień od zabójstwa swojej żony i syna.

52-letnia Margaret „Maggie” Murdock i ich najmłodszy syn, 22-letni Paul Murdock, zostali zastrzeleni na rodzinnej posiadłości w czerwcu 2021 roku.

Alex Murdoch zaprzeczył jakiemukolwiek udziałowi w ich śmierci Niewinny Za zarzuty morderstwa.

Wybór jury rozpoczął się w poniedziałek. Adwokaci obrony i oskarżenia powiedzieli, że proces może potrwać do trzech tygodni.

Trzy pokolenia rodziny Murdock pracowały jako prokuratorzy w południowej Karolinie, ale seria śmierci i oskarżeń o malwersacje i oszustwa ubezpieczeniowe zniszczyła rodzinne dziedzictwo. W upadku i upadkuPrzyciąga uwagę narodu.

Odniesienie wideo do zgłoszenia, uzyskane przez stowarzyszoną z CNN WCSC, jest pierwszą wzmianką o filmie Snapchat, który prokuratorzy chcą wykorzystać jako dowód w sprawie przeciwko Murdochowi.

Snapchat dostarczył nagranie w ramach nakazu przeszukania.

„Między innymi wideo wysłane do kilku przyjaciół około 19:56 w noc morderstwa było kluczowe dla sprawy” – czytamy w aktach.

„Treść tego filmu ma kluczowe znaczenie dla udowodnienia sprawy państwa” – czytamy w dokumencie napisanym przez prokuratorów.

Dokument nie opisuje, jaka jest zawartość wideo, a jego znaczenie w sprawie jest niejasne.

W październiku, poinformowało CNN, prokuratorzy stwierdzili w dokumentach sądowych, że matka i syn zostali zabici między 20:30 a 22:06. Wydział ścigania Karoliny Południowej wcześniej informował, że zgony miały miejsce między 21:00 a 21:30.

Prokurator Creighton Waters poprosił we wniosku, aby przedstawiciel Snapchata, serwisu społecznościowego, który dostarczył wideo, „osobiście zeznawał, że to wideo jest prawdziwym i dokładnym nagraniem”.

Sędzia Clifton Newman orzekł na korzyść wniosku i zwrócił się do Sądu Okręgowego w Los Angeles o zmuszenie przedstawiciela Snapchata do wzięcia udziału w rozprawie Murdocha.

READ  Cisco, DoorDash, Fastly i więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *