Kontrakty terminowe na akcje są nieco wyższe po drugiej z rzędu negatywnej sesji

Kontrakty terminowe na akcje wzrosły w poniedziałek wieczorem, gdy akcje z Wall Street szukały stabilności po kolejnym dniu spadków.

Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,1%, a kontrakty terminowe Nasdaq 100 również dodały 0,1%. Kontrakty terminowe dla średniej przemysłowej Dow Jones zyskały 43 punkty, czyli 0,1%.

Ruchy na kontraktach terminowych nastąpiły po drugim prostym spadku głównych średnich. Dow stracił 184 punkty, czyli 0,57%. S&P 500 spadł o 0,67%, a Nasdaq Composite spadł o 1,02%.

Rynek oddał część tego z powrotem Letnie zyski Po ostatnich wypowiedziach urzędników Rezerwy Federalnej, bank centralny zamierza kontynuować podwyżki stóp, nawet jeśli spowodują one problemy gospodarcze.

„Inwestorzy odchodzą z wrażeniem, że Fed poważnie podchodzi do kontrolowania inflacji, mimo że ostatnie dane sugerują, że inflacja zaczyna spadać” – powiedział Rod von Lipsey, dyrektor zarządzający w UBS Private Wealth Management.

„Uważamy, że letni rajd na rynku jest krótkotrwały i nadal zalecamy inwestorom zachowanie selektywności i skupienie się na defensywnych sektorach akcji, takich jak ochrona zdrowia i akcje wypłacające dywidendę” – dodał Van Lipsey.

We wtorek inwestorzy otrzymają kilka aktualnych informacji na temat stanu gospodarki, w tym czerwcowy indeks cen domów FHFA, sierpniowe badanie koniunktury konsumenckiej przeprowadzone przez Conference Board oraz raport Biura Statystyki Pracy za lipiec.

READ  Wynik Ravens vs. Steelers: aktualizacje na żywo, wyniki, statystyki gry, najciekawsze momenty, telewizja, transmisja na żywo z 18 tygodnia gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *