Kontrakty terminowe na akcje są nieco wyższe po drugiej z rzędu negatywnej sesji

Kontrakty terminowe na akcje wzrosły w poniedziałek wieczorem, gdy akcje z Wall Street szukały stabilności po kolejnym dniu spadków.

Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,1%, a kontrakty terminowe Nasdaq 100 również dodały 0,1%. Kontrakty terminowe dla średniej przemysłowej Dow Jones zyskały 43 punkty, czyli 0,1%.

Ruchy na kontraktach terminowych nastąpiły po drugim prostym spadku głównych średnich. Dow stracił 184 punkty, czyli 0,57%. S&P 500 spadł o 0,67%, a Nasdaq Composite spadł o 1,02%.

Rynek oddał część tego z powrotem Letnie zyski Po ostatnich wypowiedziach urzędników Rezerwy Federalnej, bank centralny zamierza kontynuować podwyżki stóp, nawet jeśli spowodują one problemy gospodarcze.

„Inwestorzy odchodzą z wrażeniem, że Fed poważnie podchodzi do kontrolowania inflacji, mimo że ostatnie dane sugerują, że inflacja zaczyna spadać” – powiedział Rod von Lipsey, dyrektor zarządzający w UBS Private Wealth Management.

„Uważamy, że letni rajd na rynku jest krótkotrwały i nadal zalecamy inwestorom zachowanie selektywności i skupienie się na defensywnych sektorach akcji, takich jak ochrona zdrowia i akcje wypłacające dywidendę” – dodał Van Lipsey.

We wtorek inwestorzy otrzymają kilka aktualnych informacji na temat stanu gospodarki, w tym czerwcowy indeks cen domów FHFA, sierpniowe badanie koniunktury konsumenckiej przeprowadzone przez Conference Board oraz raport Biura Statystyki Pracy za lipiec.

READ  Urzędnicy proponują wydzieloną płatną drogę dla turystów prowadzących na lotnisko na Bali

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *