Brian Robinson Jr. z Washington Commanders mówi, że „operacja poszła dobrze” po tym, jak został postrzelony podczas próby napadu lub kradzieży samochodu.

Robinson podzieliła się tą wiadomością w krótkiej wiadomości na jej Instagram Stories w poniedziałek, pisząc: „Dzięki za modlitwy! Bóg jest wielki!”

Robinson doznał dwóch ran postrzałowych kończyn dolnych i został przewieziony do lokalnego szpitala, powiedział rzecznik Metropolitan Police Department, Dustin Sternbeck. Jak poinformowała policja, strzelanina miała miejsce w bloku 1000 na H Street NE. Dwóch podejrzanych uciekło z miejsca zdarzenia, a funkcjonariusze znaleźli w pobliżu broń, powiedział Sternbeck.

Dowódcy potwierdzili incydent Raport Niedzielny wieczór.

„Doznał obrażeń zagrażających życiu i jest obecnie leczony w szpitalu, gdzie są z nim oficerowie załogi. Prosimy o poszanowanie prywatności Briana w tym czasie” – powiedzieli dowódcy.

Główny trener generałów Ron Rivera odwiedził Robinsona i powiedział, że jest w „dobrym nastroju”.

„Chce wiedzieć, że docenia wszystkich swoich kolegów z drużyny za dotarcie do celu i kocha ich wszystkich i wkrótce wróci, robiąc to, co robi najlepiej” – powiedział Rivera. Powiedział na Twitterze.

CNN zwróciło się do NFL o komentarz.

Robinson Jr. został powołany w trzeciej rundzie NFL Draft 2022 z University of Alabama. Nie zagrał w ostatnim meczu sezonu regularnego z Baltimore Ravens w sobotni wieczór.

READ  Indie i Indonezja prowadzą rozmowy w sprawie handlu w lokalnej walucie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *