Kontrakty terminowe na akcje nieznacznie spadły po 400-punktowym zwyżce na Dow

Kontrakty terminowe na akcje spadły w środę wieczorem po tym, jak główne średnie odnotowały dwudniowy spadek, ponieważ dobre zyski i dobre raporty gospodarcze za czerwiec i lipiec zepchnęły inwestorów poza możliwość recesji.

Kontrakty terminowe dla średniej przemysłowej Dow Jones spadły o 23 punkty, czyli o 0,07%. Kontrakty na S&P 500 spadły o 0,1%, a kontrakty Nasdaq 100 o 0,2%.

W zwykłym handlu po godzinach wszystkie trzy główne średnie zakończyły się w ciągu dnia wyżej. Dow zyskał ponad 400 punktów, podczas gdy S&P 500 osiągnął najwyższy poziom od czerwca. Zaawansowany technologicznie Nasdaq Composite wzrósł o około 2,5%.

Inwestorzy dostali zielone światło, aby wrócić do nazw technologicznych po lipcowym PMI dla usług i komentarzach prezesa Rezerwy Federalnej St. Louis Jamesa Bullarda. Bullard powiedział Nie sądzi, że Ameryka jest w recesjiPowołując się na wzrost zatrudnienia i niskie bezrobocie.

„Napięcia między USA a Chinami są wysokie, a bank centralny nadal jest twardy w kwestii inflacji, ale zarobki wystarczyły, by pchnąć ożywienie na wyższy poziom”, mówi Barclays. „Fala kwartałów technicznych przyszła lepiej niż oczekiwano [technology, media and entertainment, and telecommunications] Kompleks doprowadził S&P 500 do nowego QTD.”

Inwestorzy otrzymają kolejną porcję zarobków w czwartek. Eli Lilly, Kellogg, Alibaba i ConocoPhillips są wśród tych, którzy mają ogłosić kwartalne wyniki przed godziną.

Opierając się na danych ekonomicznych, inwestorzy wyczekują cotygodniowej liczby bezrobotnych w godzinach porannych. Prezes Banku Rezerwy Federalnej w Cleveland Loretta Mester przemawia w Klubie Ekonomicznym Pittsburgha.

READ  Kaszel prezydenta Indonezji, przyczyną może być zanieczyszczenie powietrza | Wiadomości środowiskowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *