Kia MVP Ladder: Jak dodatek Jamesa Hardena wpłynie na Joela Embiida w wyścigu?

Dodanie byłego MVP Kia Jamesa Hardena do 76ers może mieć wpływ na sprawę MVP Joela Embiida.

Dziś wieczorem na League Pass: Harden debiutuje w Minnesocie (8 ET, League Pass)

Oficjalny raport o kontuzji Filadelfii spadł w czwartek wieczorem bez wzmianki o nowo nabytym strażniku Jamesie Hardenie, co oznacza, że ​​oczekuje się, że zadebiutuje w 76ers w Minnesocie w piątek.

Harden, który zwykle jest ostoją wyścigu Kia do rankingu MVP, zasługuje tutaj na wzmiankę tylko ze względu na wpływ, jaki może wywrzeć na kandydaturę na Kia MVP wielkiego człowieka Sixers, Joela Embiida, który pozostaje w zaciętym wyścigu z Nikolą Jokicem z Denver o zwycięstwo. 1 miejsce na rozpoczęcie drugiej połowy sezonu.

„Cóż, nie chcę naciskać na całość, ale sposób, w jaki grałem, mówi sam za siebie, zwłaszcza we wszystkim, przez co przeszliśmy, dramacie przez cały rok i oczywiście ominięciu dużego kawałka i wszystkim, dodane do naszego zespołu i sposób, w jaki nasz zespół jest skonfigurowany ”- powiedział Embiid podczas weekendu NBA All-Star. „Więc, [I] naprawdę musiałem przenieść moją grę na inny poziom, czy to ofensywnie, defensywnie, czy rozgrywanie. Oczywiście mam świetnych kolegów z drużyny, którzy dają z siebie wszystko, a to bardzo pomaga ”.

Cóż, Philadelphia dodała jeszcze jednego w byłym MVP Harden, który dołączył do zespołu w terminie wymiany w umowie z Brooklynem, która obejmowała wysłanie byłego kolegę z drużyny Bena Simmonsa do Nets.

Pamiętaj, że Harden nie grał od lutego. 2 ze względu na napięcie ścięgien podkolanowych. Mimo to Embiid spodziewa się szybko zbudować chemię z Hardenem, który powinien nieco zmniejszyć obciążenie dla wielkiego człowieka w ataku.

„James Harden był MVP ligi i tak dalej, [won] zdobywając tytuły, więc ma doświadczenie ”- powiedział Embiid. „Myślę, że zbudowanie takiej chemii będzie łatwe. Wszyscy są na tej samej stronie. Wszyscy staramy się wygrać mistrzostwo. Taki jest więc cel. Myślę, że chodzi o to, aby wszyscy po prostu byli zdrowi, wchodzili na parkiet, a my spotykaliśmy się i naprawdę bawiliśmy się razem ”.

READ  Policja aresztuje 3 Meksykanów po tym, jak turecki turysta został ranny w napadzie z bronią w ręku na Bali w Indonezji

Filadelfia wyrusza w tę podróż Piątkowa noc w Centrum Docelowym.

MVP 2018 zdobył średnio 22,5 punktu, 8,0 zbiórek i 10,2 asysty w 44 meczach w tym sezonie z Brooklynem. Jego wyniki to najniższa produkcja od 2012 roku. Harden trenował z drużyną w czwartek w Minneapolis i w tym momencie nie wiadomo, czy supergwiazdowy strażnik powróci do formy MVP po tym, jak padnie na parkiet z Embiidem, który w czwartkowe mecze wystąpił jako najlepszy strzelec ligi.

Gdy zresetujemy wyścig Kia do rankingu MVP, który wyjdzie z przerwy All-Star, zobaczysz jedną zmianę wśród najlepszych 5, częściowo spowodowaną wiadomością, że Chris Paul straci sporo czasu z złamanie oderwania w prawym kciukuoraz niesamowitą ostatnią rozgrywkę DeMara DeRozana z 35 lub więcej punktami przy strzelaniu 50% lub lepszym.

DeMar DeRozan wspina się po drabinie Kia MVP

Wspierany przez 8 meczów z rzędu z 35 lub więcej punktami i momentami sprzęgania w czwartej kwarcie, DeMar DeRozan wdziera się do rozmowy.

DeRozan pobłogosławił nas Kolejny występ w stylu vintage w czwartkowym zwycięstwie nad Atlantą, które zwróciło uwagę wielu jego rówieśników, takich jak Donovana Mitchella, Paweł oraz Stwardnieć. DeRozan awansował o pięć miejsc na czwarte z nr. 9, podczas gdy Jokic utrzymuje swoją cienką jak brzytwa przewagę nad rosnącym Embiidem.

A teraz najlepsza piątka w tym tygodniu w wyścigu Kia 2021-22 do rankingu MVP:

1. Nikola Jokic, Denver Nuggets

Ostatni ranking: Nie. 1

Statystyki sezonu: 26,0 ppg, 13,8 rpg, 7,9 apg

Nikola Jokic zdobywa 25 punktów, 12 zbiórek i 9 asyst w swoim pierwszym meczu po przerwie All-Star.

Jokic zdobył 25 punktów przed końcem z 12 zbiórkami i 9 asystami w Denver’s wygrać z Sacramento w czwartek, przed wręczeniem piłki meczowej Michaelowi Malone z okazji 300 . treneraten zwycięstwo. The Nuggets wygrał cztery z rzędu, a Jokic zebrał 15 lub więcej zbiórek w czterech z ostatnich pięciu meczów, zdobywając jednocześnie 25 lub więcej punktów w czterech kolejnych meczach. Embiid mówił o tym, przez co przeszedł w tym sezonie, ale nie spotkał się z tymi samymi przeciwnościami, co panujący MVP. Cztery Nuggets odpadły z czwartkowego meczu i praktycznie przez cały sezon brakuje im dwóch starterów.

READ  Comeback King ustanawia rekord rajdowy NFL w zwycięstwie Colts nad Vikings

2. Joel Embiid, Filadelfia 76ers

Ostatni ranking: Nie. 2

Statystyki sezonu: 29,6 stron na sekundę, 11,2 rpg, 4,5 apg

Joel Embiid wypada za 42 punkty i 14 zbiórek przeciwko Bucks.

Liczby Embiida w każdej większej kategorii statystycznej podskoczyły od czasu naszej ostatniej edycji wyścigu Kia do rankingu MVP, a my tylko czekamy, aby zobaczyć, jak dodanie Hardena wpłynie na i tak już potworną produkcję. Trener Sixers, Doc Rivers, planuje przez cały czas trzymać na parkiecie co najmniej dwóch graczy między Embiidem, Hardenem, Tyrese Maxeyem i Tobiasem Harrisem, aby zapewnić drużynie stałą siłę ognia w ofensywie. To przerażająca propozycja dla przeciwników w drugiej połowie sezonu. Embiid zebrał 40 lub więcej punktów w dwóch z trzech ostatnich meczów, które przeszły do ​​przerwy All-Star.

3. Giannis Antetokounmpo, Milwaukee Bucks

Ostatni ranking: Nie. 3

Statystyki sezonu: 29,4 stron na sekundę, 11,2 rpg, 6,0 apg

Giannis Antetokounmpo traci 50 punktów i zdobywa 14 zbiórek przeciwko Pacers.

Mężczyzna zdobył 82 punkty na 30 rzutów w ostatnich dwóch meczach przed przerwą All-Star, w tym 50-elementowy dzień po Walentynkach. Jego 21 trafień w bramkę uplasowało się na czwartym miejscu w 50-punktowym meczu w historii NBA. Bucks nie otworzą drugiej połowy sezonu aż do soboty, kiedy będą gospodarzem Brooklyn Nets (8:30 czasu wschodniego, ABC). Oznacza to, że Antetokounmpo powinien być wypoczęty po twardym pościgu na parkiecie podczas meczu All-Star.

4. DeMar DeRozan, Chicago Bulls

Ostatni ranking: Nie. 9

Statystyki sezonu: 28,3 stron na sekundę, 5,2 rpg, 5,1 apg

DeMar DeRozan zdobywa 37 punktów przeciwko Hawks, kontynuując swoją passę 35+ punktów przy 50% strzelaniu z boiska.

Najwyraźniej dwa tygodnie temu w naszym ostatnim wyścigu Kia do rankingu MVP umieściliśmy DeRozana o wiele za nisko. Ale nie mogliśmy zignorować faktu, że w zeszłym tygodniu DeRozan został pierwszym graczem w historii ligi, który zdobył co najmniej 35 punktów, strzelając 50% lub więcej za siódma z rzędu gra, tylko po to, by przedłużyć tę passę (największy Bull wszechczasów, Michael Jordan, nigdy nie dokonał tego wyczynu) do ósmego czwartku przeciwko Jastrzębiom. Chicago zdobyło swoje wygrana z szóstej prostej i będzie gospodarzem Memphis w sobotę przed wyruszeniem w trasę na pojedynki w Miami i Atlancie.

READ  Infekcje COVID w Chinach osiągnęły rekord, gdy perspektywy gospodarcze pogarszają się

5. Stephen Curry, Golden State Warriors

Ostatni ranking: Nie. 5

Statystyki sezonu: 25,7 stron na sekundę, 5,3 rpg, 6,5 apg

Stephen Curry osiąga najlepszy wynik w meczu All-Star z 50 punktami, w tym 16 marek z deep.

Liczba strzelanin pozostaje niska jak na standardy Curry’ego. Trafił 42,8% z rzutów z pola i 37,8% z głębokich 54 rozgrywek przed przerwą All-Star. Następnie pokazał nam wszystkim podczas meczu gwiazd, aby nigdy nie liczyć prawdziwego strzelca (Curry wiercone rekord NBA 16 punktów za 3 punkty). W swoim pierwszym meczu po przerwie, Curry połączył 5 z 11 z pola i 2 z 7 z dystansu, wygrywając z Portland. Ale rozgrywający przyspieszył rozgrywanie, rzucając 14 asyst na wysokim poziomie gry, tylko o dwie mniej niż Trail Blazers, które wyprodukowali jako drużyna.