Dow zbliża się, gdy S&P 500 kończy

Dyrektor generalny Alexa Mashinsky’ego z tygodnika „AMA” firmy Celsius Network LLC – lub „Zapytaj Mashinsky’ego o cokolwiek” – film został usunięty z YouTube na kilka minut przed rozpoczęciem w piątek o godzinie 13:00.

Zrujnowało to zaufanie klientów, którzy z niecierpliwością czekali na wiadomość od pożyczkodawcy kryptowalut, który w niedzielę wieczorem powiedział klientom, że wszystkie wypłaty, przelewy i transakcje między kontami zostaną zawieszone z powodu „ekstremalnych warunków rynkowych”.

„Chociaż stoimy przed trudnymi wyzwaniami, teraz zawieszamy AMA, aby Celsius mógł skupić się na tej bardzo ważnej pracy dla społeczności” – powiedział 56-latek. Maszynski, powiedział we wstępnej rejestracji. Wideo.

Celsius twierdzi, że ma aktywa o wartości 11,7 miliarda dolarów spośród 1,7 miliona klientów. W czwartek firma poinformowała, że ​​„pracuje przez całą dobę”, aby rozwiązać problem, ale nie podała szczegółów, kiedy zostanie wycofany.

Dziennik Wall Street Zgłoszone Celsius zatrudnił prawników zajmujących się restrukturyzacją, aby pomogli jej uporać się z rosnącymi problemami finansowymi.

Przed zniesieniem AMA ponad 2000 użytkowników rozmawiało o Celsjuszu na czacie na YouTube. Pan. Niektórzy byli rozczarowani milczeniem Mashingxi.

„Mam nadzieję, że twoje AMA było trudne, ale powinieneś był to zrobić. Wstydź się sobie i Celsjuszowi za ucieczkę od społeczności. Tyle o otwartość i przejrzystość. Straciłeś moje wsparcie. Mam nadzieję, że Bóg nie zgubił mojego krypto” powiedział ktoś o pseudonimie „dasgigler”.

Inne firmy kryptograficzne Są też pod presją. Firma Babel Finance z siedzibą w Hongkongu, zajmująca się kredytami i handlem kryptowalutami, ogłosiła w piątek, że zawiesi odzyskiwanie i wypłaty ze wszystkich produktów, powołując się na „niezwykłą presję na przepływy pieniężne”.

„Jesteśmy w bliskim kontakcie ze wszystkimi zaangażowanymi stronami i będziemy udostępniać aktualizacje w odpowiednim czasie. Kable nie mają wpływu na Babel Finance” – powiedział rzecznik firmy.

Również w piątek, kryptowalutowy fundusz hedgingowy Three Arrows Capital powiedział Wyznaczeni doradcy prawni i finansowi Poznaj opcje, w tym sprzedaż majątku i odzyskanie innej firmy. Fundusze hedgingowe poniosły ogromne straty z powodu sprzedaży kryptowalut.

READ  Rosja opuści Międzynarodową Stację Kosmiczną po 2024 r

Poprawka: „AMA” Alexa Mashinsky’ego rozpocznie się w piątek o godzinie 13:00. We wcześniejszej wersji tego posta błędnie podano, że został ustawiony na południe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *