Ekipa produkcyjna „Late Show with Stephen Colbert” została aresztowana w budynku House

„16 czerwca 2022 r., około 20:30, amerykańska policja Capitol (USCP) otrzymała telefon, że doszło do zakłóceń w biurowcu Longworth House. Powiedziano w oświadczeniu w piątek wieczorem.

„Budynek był zamknięty dla zwiedzających i zdecydowano, że osoby te powinny należeć do grupy, która została poinstruowana przez USCP o opuszczeniu budynku poprzedniego dnia” – kontynuowano w oświadczeniu.

Lis Pierwszy ogłoszony Aresztowania.

CBS potwierdziło w oświadczeniu dla CNN w środę i czwartek, że jest „gotowe do nagrywania wywiadów dla sekcji komediowej w imieniu serialu z zespołem produkcyjnym Triumph The Insult Comic Dog Capital”.

„Ich wywiady w Kapitolu zostały zatwierdzone i zaaranżowane z wyprzedzeniem przez doradców Kongresu członków, z którymi przeprowadzono wywiady” – powiedział CBS. „Po opuszczeniu biur członków podczas ostatniego wywiadu tego dnia, zespół produkcyjny sfilmował sceny ludzi stojących w korytarzach i inne końcowe elementy komediowe podczas przetrzymywania przez policję Kapitolu”.

Policja Kapitolu nie zidentyfikowała osób biorących udział w incydencie, ale zostali oskarżeni o wkroczenie na teren.

„Jest to aktywne śledztwo kryminalne i po konsultacji z amerykańskim prokuratorem mogą pojawić się dalsze zarzuty karne” – czytamy w oświadczeniu policji Kapitolu.

READ  Nowy amfiteatr na Bali to zupełnie nowy sposób na podziwianie górskich widoków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *