Strażak z Filadelfii zginął w zawaleniu się budynku; Uratowano jeszcze 5

Strażak z Filadelfii zginął w sobotę rano, gdy budynek zawalił się w wyniku pożaru, powiedział miejski funkcjonariusz straży pożarnej.

Pierwszy zastępca komisarza straży pożarnej Craig Murphy powiedział, że z katastrofy uratowano jeszcze pięć uwięzionych osób – czterech strażaków oraz licencjonowaną i inspekcyjną załogę.

[Original story, published at 7:39 a.m. ET]

Miejska straż pożarna poinformowała, że ​​pracuje nad ratowaniem strażaków uwięzionych w zawalonym budynku w sobotę rano w północnej Filadelfii. Ćwierkać.

„Do tej pory wielu zostało uratowanych i zabranych do szpitali” – napisał na Twitterze Straż Pożarna w Filadelfii o 6:05 ET. Powiedział, że departamenty nadal pracują nad ratowaniem innych.

Według departamentu, obszar 300 W. Indiana St. wokół Fairhill w mieście zawalił się podczas strzelaniny. Szczegóły pożaru, zawalenia się lub wyglądu budynku nie były od razu dostępne.

Na miejscu strażacy i inni stali lub chodzili wokół dużego stosu – nad głową – metalu, drewna i innych gruzu, zgodnie z wideo nagrane przez spółkę zależną CNN WPVI.

Co najmniej dziewięć agencji, w tym policja w Filadelfii i Amerykański Czerwony Krzyż, pomaga w akcji ratunkowej. Dodany Na Twitterze.

To rozwijająca się historia i będzie aktualizowana.

READ  Urodzony w Indonezji młody nosorożec sumatrzański dołącza do mniej niż 50 zagrożonych gatunków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *