Biden buduje finansowany przez podatników mur wokół domu na plaży w Delaware, aby pokonać bariery graniczne

Finansowanie prezydenta Bidena przez podatników jest dla niego murem Dom wakacyjny w Delaware Budowa ma miejsce, gdy nadal wyraża swój zdecydowany sprzeciw wobec budowy muru wzdłuż południowej granicy Stanów Zjednoczonych.

Zdjęcia na wyłączność Codzienna poczta Budowa ściany wokół domu Bidena Rehoboth Beach pokazuje, że budowa rozpoczęła się w zeszłym tygodniu. Oczekuje się, że mur, finansowany w ramach kontraktu rządowego z Departamentem Bezpieczeństwa Wewnętrznego (DHS), będzie kosztował podatników 490 324 USD.

Zdjęcia przedstawiają wysokie białe płoty i szare kamienne filary obok domu Bidena, półmur z szarego kamienia i dużą czarną żelazną bramę od frontu posiadłości.

Plany na ścianę zaczęły się w 2021 roku, kiedy DHS przyznało kontrakt na dodatkowe zabezpieczenie domu. Jednak prawie 500 000 USD kosztu ściany kosztowało podatników 34 000 USD więcej niż pierwotna cena kontraktowa Turnstone Holdings LCC, podał Fox News Digital. Zgłoszony w sierpniu.

Biden upieczony za ogłoszenie południowej granicy po dwóch latach: „Za mało, za późno”

Biden buduje ściany, ogrodzenia i bramy w swoim domu wakacyjnym Rehobeth Beach w Delaware. Pomimo potępienia muru granicznego na południowej granicy, prezydent Biden postawił mur wokół swojego wakacyjnego domu.
(Wyłącznie dla DailyMail)

Oczekuje się, że mur otaczający dom Bidena zostanie ukończony we wrześniu.

Biden Obiecał przestać Podczas kampanii na murach granicznych przed wyborami prezydenckimi w 2020 roku powiedział ludziom, że jeśli zostanie wybrany, „nie będzie to kolejny krok”.

„W mojej administracji nie będzie kolejnej stopy muru” – powiedział Biden powiedział podczas wywiadu. „Zamierzam upewnić się, że mamy bezpieczeństwo granic, ale będzie to oparte na upewnieniu się, że wykorzystamy zaawansowane technologicznie możliwości, aby sobie z tym poradzić. A w portach wejściowych – tam właśnie dzieją się wszystkie złe rzeczy”.

Po objęciu urzędu w styczniu 2021 r. wstrzymał budowę wszystkich nowych murów granicznych i powiedział Kongresowi, aby anulował finansowanie budowy muru granicznego.

Bill Meluzin wyjaśnia, dlaczego Biden przegapił prawdziwy kryzys graniczny: „Trudno było to zrobić”

Pomimo podjęcia takich działań administracja Bidena później cicho zatwierdzone W lipcu 2022 r. senator Część muru granicznego została zbudowana w Yuma w Arizonie po tym, jak kongresmen Mark Kelly z Arizony wezwał prezydenta do zabezpieczenia granicy.

Biały płot z kamiennymi słupkami otacza wakacyjny dom prezydenta Bidena na plaży w Delaware.  Prezydent Biden niedawno zbudował mur wokół swojej posiadłości.

Biały płot z kamiennymi słupkami otacza wakacyjny dom prezydenta Bidena na plaży w Delaware. Prezydent Biden niedawno zbudował mur wokół swojej posiadłości.
(Wyłącznie dla DailyMail)

W grudniu jednak administracja pozwał Arizonę Za używanie kontenerów transportowych do budowy muru granicznego, aby zapobiec masowej nielegalnej imigracji do stanu. W tym przypadku twierdzono, że rząd wtargnął na tereny rządu centralnego.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Podczas swojej pierwszej podróży granicznej jako prezydent w zeszły weekend, Biden Unikanie oglądania Fragmenty muru granicznego wokół El Paso w Teksasie zostały zbudowane lub wzmocnione przez byłego prezydenta Trumpa. Zamiast tego odwiedził starszą, istniejącą część muru.

Do tego raportu przyczynili się Lawrence Richard i Adam Shaw z Fox News.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *