Złote Globy: gwiazda „Yellowstone”, Kevin Costner, mówi, że przegapił ceremonię z powodu powodzi po burzach w Los Angeles

Kevin Costner ogłosił, że przegapi rozdanie Złotych Globów 2023 z powodu powodzi w hrabstwie Los Angeles.

The 67-letnia gwiazda „Yellowstone”.Aktor, który podczas ceremonii wręczenia nagród był nominowany do nagrody dla najlepszego aktora w serialu dramatycznym, udostępnił wideo na Twitterze, w którym wyjaśnił, że on i jego żona, Christine Baumgardter, będą nieobecni w serialu.

„Cześć wszystkim. Słuchajcie, bardzo przepraszam wszystkich, którzy oglądali Złote Globy – Chris i ja tam nie będziemy” – powiedział Costner w filmie, który wypuścił tuż przed rozpoczęciem emisji Złotych Globów we wtorek .

„Wczoraj musieliśmy wyciągnąć dzieci ze szkoły w Santa Barbara” – kontynuował aktor. „To już drugi raz w ciągu pięciu lat, kiedy autostrada została zalana, a my byliśmy po złej stronie miasta i nie mogliśmy wrócić zeszłej nocy”.

Nominowany do Złotych Globów Kevin Costner ogłosił, że nie weźmie udziału w wydarzeniu z powodu ulewnych deszczy, które spowodowały powodzie w hrabstwie Los Angeles.
(Tommaso Boddi/Getty Images)

„Nikt nie jest bardziej smutny niż my, że nie będziemy na Złotych Globach” – dodał Costner. „Chris miała piękną sukienkę i nie mogłem się doczekać spaceru z nią po czerwonym dywanie”.

Złote Globy 2023: Moda na czerwony dywan

Costner przeprosił. „Bardzo mi przykro, że nie mogłem tam być. Naprawdę chciałem i wiem, jak bardzo Chris chciał mnie wesprzeć” — powiedział Costner. „Wyszła i kupiła mi złote, żółte, czarne i srebrne balony, więc mieliśmy siedzieć przed telewizorem i oglądać, co się dzieje”.

„Dziękuję za wsparcie” – zakończył. „Bardzo przepraszam Złote globusy i prasie zagranicznej i mam nadzieję, że zostaniemy ponownie zaproszeni. Dzięki.”

W ciągu ostatnich 48 godzin w południowej Kalifornii na niektórych obszarach wystąpiły ulewne deszcze i poważne powodzie. Przybrzeżna społeczność Montecito w hrabstwie Santa Barbara, Dom celebrytów Książę Harry, w tym Ellen DeGeneres i Oprah Winfrey, otrzymali rozkaz opuszczenia kraju w poniedziałek.

READ  Dyrektor generalny Disneya, Iger DeSantis, nazywa odwet „antybiznesowym”

Costner, który gra patriarchę rodziny Johna Duttona w serialu Paramount+, rywalizował w tej kategorii z Jeffem Bridgesem („Stary człowiek”), Diego Luną („Andor”), Bobem Odenkirkiem („Zadzwoń do Saula”) i Adamem Scottem. („Sekcja”).

Costner, który gra patriarchę Johna Duttona w serialu Paramount+, rywalizował w tej kategorii z Jeffem Bridgesem ("Stary człowiek"), Diego Luna ("Andor"), Boba Odenkirka ("Lepiej zawołaj Saula") i Adama Scotta ("Separacja")

Costner, który gra patriarchę rodziny Johna Duttona w serialu Paramount+, rywalizował w tej kategorii z Jeffem Bridgesem („Stary człowiek”), Diego Luną („Andor”), Bobem Odenkirkiem („Zadzwoń do Saula”) i Adamem Scottem. („Sekcja”).
(Najważniejsza sieć)

„Yellowstone” jest jedyną kategorią, która otrzymała nominację i jest to pierwszy ukłon w stronę Złotego Globu od pięciu sezonów od rozpoczęcia emisji w 2018 roku.

Kliknij tutaj, aby zapisać się do biuletynu rozrywkowego

Costner był nominowany do siedmiu Złotych Globów podczas swojej kilkudziesięcioletniej kariery. W 2013 roku zdobył nagrodę dla najlepszego aktora w serialu limitowanym, serialu antologicznym lub filmie telewizyjnym oraz nagrodę dla najlepszego reżysera za film Tańczący z wilkami z 1991 roku.

Z Kalifornii Dom Węglowy z „Yellowstone”.r i Mo Brings Plenty będą reprezentować program jako gospodarze festiwalu w 2023 roku. Houser ogłosił w poście na Instagramie, który udostępnił w poniedziałek, że pojawi się na scenie podczas Złotych Globów ze swoją obsadą.

„Jestem podekscytowany reprezentowaniem @yellowstone @paramountnetwork z moim bratem @mobringsplenty jutro wieczorem @goldenglobes miłej zabawy!” napisał 47-letni aktor.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Wtorek oznaczał powrót gwiazdorskiego wydarzenia po raz pierwszy od 2021 roku po kontrowersjach z udziałem Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej (HFPA). W tym czasie HFPA znalazła się pod ostrzałem po tym, jak dochodzenie Los Angeles Times ujawniło błędy etyczne i brak różnorodności – ani jednego czarnego dziennikarza w 87-osobowym zarządzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *