Po decyzji Roe, Rudy Giuliani klepnął go po plecach za „politykę”

Symbol zastępczy, gdy ładowane są akcje artykułu

Rudy Giuliani uczestniczył w niedzielę w publicznym spotkaniu w sklepie spożywczym Staten Island, kiedy pracownik podszedł do byłego burmistrza Nowego Jorku, klepnął go po plecach i nazwał „tchórzem”.

Teraz, 39-letni pracownik Shobrite, Daniel Gill ze Staten Island, został aresztowany i oskarżony o napaść na 65 lub więcej osób – powiedział The Washington Post rzecznik nowojorskiej policji. Gill, do którego nie można było uzyskać komentarza, został zatrzymany w areszcie do niedzieli wieczorem, powiedział rzecznik. Nie było od razu jasne, czy miał prawnika.

Giuliani, były prawnik byłego prezydenta Donalda Trumpa, nie odpowiedział na prośbę o komentarz.

Mówi dalej „Pokaz Curtisa Slivy” Po tym incydencie Giuliani, który prowadził kampanię na rzecz swojego syna w Shobright, został republikańskim kandydatem na gubernatora Nowego Jorku, kiedy nagle powiedział: „Czuję się, jakby ktoś strzelił mi w plecy”.

„Poszedłem do przodu, ale na szczęście nie upadłem” – powiedział Giuliani. „Na szczęście mam 78 lat i jest w dobrym stanie, bo gdybym tego nie zrobił, uderzyłbym o ziemię i eksplodował mi w czaszce.”.

Giuliani stwierdził, że robotnica miała na myśli prawo do aborcji: „Zabijesz kobiety. Zabijesz kobiety.

Nagranie wideo z nadzoru incydentu zostało opublikowane Poczta w Nowym Jorku, Pokazuje mężczyznę w zabudowanym kapeluszu wstającego zza Giulianiego i klepiącego go po plecach. Kobieta natychmiast obejmuje Giulianiego, gdy mężczyzna przechodzi obok byłego burmistrza i jego zwolenników.

W filmie nie było dźwięku, ale rzecznik NYPD Gill powiedział: „Co się dzieje, brzydko?” Kiedy podszedł do Giulianiego. Incydent miał miejsce tuż przed 15:30, a Giuliani nie został poważnie ranny, powiedział rzecznik.

ShopRite nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz z The Post późną niedzielę. W oświadczeniu WCBSPrzedstawiciel przyznał, że doszło do incydentu między Giuliani i współpracownikiem sklepu w lokalizacji Staten Island.

READ  CBO: Umorzenie pożyczek studenckich w Biden będzie kosztować 400 miliardów dolarów

„Ochrona sklepu zauważyła incydent, działała szybko i poinformowała policję” – powiedział przedstawiciel. „Nie tolerujemy agresji ze strony nikogo”.

W wywiadzie New York TimesGiuliani powiedział, że potraktował wypowiedzi pracownika jako „polityczne”, odnosząc się do decyzji Sądu Najwyższego USA, która została uchylona w piątek. Wiersz, który brodzimy, który bronił konstytucyjnego prawa do aborcji. Policja nie powiedziała, czy podejrzana dokonała aborcji, ani nie odwołała się do orzeczenia Sądu Najwyższego.

Przez całą swoją karierę polityczną Giuliani wędrował po problemie prawa do aborcji. Na Jego cotygodniowy program radiowy Przed incydentem w sklepie spożywczym w niedzielę Giuliani powiedział, że był „uparty” przeciwko aborcji podczas debaty na temat orzeczenia Sądu Najwyższego.

Ale jako burmistrz Nowego Jorku Giuliani był zagorzałym zwolennikiem prawa do aborcji, podpisując deklarację z okazji rocznicy. Wiersz, który brodzimyThe Tampa Bay Times I CNN Zgłoszono. Ponadto Giuliani dokonał co najmniej sześciu planowanych darowizn dla rodziców w latach 90. XX wieku. Polityk zgłoszony W 2007 roku Giuliani szukał kandydata na prezydenta GOP.

To właśnie podczas tej kampanii stanowisko Giulianiego w tej sprawie zostało poddane analizie, ponieważ kandydat osobiście sprzeciwił się aborcji, ale uważał, że jest to „emocjonalna decyzja, którą ostatecznie należy pozostawić kobiecie”, powiedziała jego rzeczniczka Politico. Czas.

Pośród nacisków Giuliani postanowił zdecydowanie poprzeć prawo do aborcji podczas kampanii, czyniąc go wyrzutkiem wśród republikańskich przeciwników. New York Times Zgłoszono.

W swoim programie w niedzielę Giuliani nazwał swoje poprzednie stanowisko „zbyt dziecinnym i niedojrzałym” i powiedział, że przeszedł przez „torturowaną intelektualną, emocjonalną i moralną sytuację związaną z aborcją”, a teraz mówi, że jest przeciw aborcji.

Chociaż Giuliani stoi w obliczu kontroli pod kątem nieuzasadnionych zarzutów oszustwa po wynikach wyborów prezydenckich w 2020 r., nadal używa swojego politycznego stempla w niektórych częściach Nowego Jorku. Aby pomóc ulepszyć kandydaturę syna na stanowisko gubernatora.

READ  Naukowcy z BRIN badają różnorodność biologiczną w Rowie Jawajskim

Andrew Giuliani testuje dziedzictwo swojego ojca w Nowym Jorku

Andrew Giuliani pochwalił piątkowe orzeczenie Sądu Najwyższego i potępił atak na jego ojca W tweecie Dodał, że w niedzielę wieczorem „nad polityką”.

„Nie boimy się lewicowych ataków” – napisał. „Jako gubernator będę opowiadał się za prawem i porządkiem, aby nowojorczycy znów poczuli się bezpiecznie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *