Pozytywny test na Fauci Covit-19

81-letnia Fossie ma łagodne objawy i dwukrotnie wzrosła, podała firma w oświadczeniu. Raport. Firma powiedziała CNN, że jest leczony lekiem przeciwwirusowym Paxlovit.

NIAID powiedział, że Fauci stwierdził, że był pozytywny tylko w szybkim teście antygenowym. Dyrektor będzie pracować w domu i postępować zgodnie z protokołem agencji, aby powrócić do kampusu National Institutes of Health po negatywnym teście.

Firma poinformowała, że ​​Fauci nie miał ostatnio bliskiego kontaktu z Bidenem ani innymi wyższymi menedżerami.

Przez cały czas trwania epidemii podkreślał ostrzeżenie i wyrażał je na imprezach publicznych. Na przykład nie chciał uczestniczyć w dorocznej kolacji reporterów w Białym Domu w kwietniu z powodu własnego ryzyka.

„Każdy z nas, na swój sposób, musi ocenić, jakie ryzyko jest gotów podjąć w przypadku infekcji” – powiedział CNN. „Ogólnie rzecz biorąc, ryzyko jest niskie, ale przeprowadziłem osobistą ocenę. Mam 81 lat i mam większe ryzyko, jeśli zachoruję”.

Fauci pracował niestrudzenie podczas epidemii. W majuCovid-19 powiedział, że od przyjazdu do Stanów Zjednoczonych nie miał ani jednego dnia wolnego.

Jest dyrektorem NIAID od 1984 roku i doradzał siedmiu prezesom.

Fauzi dołącza do rosnącej listy liderów wykonawczych Biden z chorobą Covit-19, w tym doradczyni Białego Domu ds. Polityki Wewnętrznej Susan Rice, prokurator generalny Merrick Garland, wiceprezes Kamala Harris i sekretarz handlu Gina Raimonto.

Nadia Kunang z CNN przyczyniła się do powstania tego raportu.

READ  Perawa, Canggu, PA, Indonezja - Oszałamiająca willa na zamkniętym osiedlu w Perawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *