Instagram Stories Usterka iOS zmuszona do ponownego odwiedzenia, może zostać naprawiona za pomocą aktualizacji

Historie na Instagramie wprowadzają w błąd niektórych użytkowników systemu iOS, więc muszą ponownie zapoznać się z całą historią, zanim zobaczą coś nowego. Problem dotknął wielu Margines Pracownicy od poniedziałku i Niektórzy użytkownicy Reddita zgłosili To samo dzieje się z nimi. ’

Środowy poranek, Instagram iOS wydał aktualizację aplikacji w App Store, która wydaje się rozwiązać problem. Jeśli masz problemy, sprawdź dostępność aktualizacji i sprawdź, czy Twoje aplikacje są zaktualizowane do najnowszej wersji 239.1. Aktualizacja zauważa, że ​​„najnowsza wersja zawiera poprawki błędów i ulepszenia wydajności”, ale Margines Pracownicy i inne osoby w mediach społecznościowych twierdzą, że położyło to kres problemowi powtarzających się historii.

Rzeczniczka Meta Christine Boy powiedziała Na krawędzi W wiadomości e-mail firma zdaje sobie sprawę, że niektórzy ludzie mają problem z dostępem do historii na Instagramie. Pi powiedział, że Instagram „próbuje jak najszybciej przywrócić wszystko do normy” i przeprasza za niedogodności.

Główny problem polega na tym, że Instagram nie pamięta, gdzie skończyłeś, gdy przeglądałeś czyjeś historie. Na przykład, jeśli jeden z moich znajomych opublikował pięć historii, zobaczyłem cztery z nich przed przeciągnięciem, a następnym razem, gdy stuknę ich ikonę, ja Do Zobacz ich piątą historię. Zamiast tego Instagram sprawia, że ​​wracam do czterech, które już widziałem, za każdym razem, gdy idę zobaczyć historię. Problem pojawia się, gdy ktoś opublikuje nową historię w swoim kanale.

Nie wiadomo, ilu użytkowników zostało dotkniętych. Są Dużo Z Ludzie Na Świergot Zgłaszają, że chcą wrócić do historii, ale nie jest ona tak popularna, jak bym się spodziewał, gdyby jej główna funkcja na Instagramie została zepsuta dla wszystkich.

Zaktualizowano 14 czerwca, 18:24 czasu wschodniego: Dodano oświadczenie rzecznika meta.

Zaktualizowano 15 czerwca o godz. 8:20 ET: Dodano informacje o aktualizacjach aplikacji Instagram na iOS, które rozwiązują problem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *