Albert Pujols, kardynałowie zgadzają się na rozdanie

Jowisz, Fla. – Dopóki Albert Pujols potwierdził, że będzie to ostatni sezon w jego niekwestionowanej karierze w Hall of Fame – i nadejdzie, dość słusznie, z tą samą organizacją Cardinals, w której to się zaczęło i gdzie cieszył się największym sukcesem – podkreślił również, że To nie jest tylko uroczysta, nostalgiczna wycieczka w komplecie z soczystym, hollywoodzkim zakończeniem.

Nie, Pujols powraca w Cardinals czerwony, aby spróbować być jednym z najbardziej przerażających sluggerów w grze, i jest tutaj, aby pomóc św. Louis naciska na kolejne mistrzostwa World Series, powtarzał wielokrotnie w poniedziałek po tym, jak dołączył do swojej poprzedniej drużyny po rocznym kontrakcie. Warunki umowy nie zostały ogłoszone, ale jest ona warta 2,5 miliona dolarów, źródło powiedział Mark Feinsand z MLB.com.

Czas pokaże, czy 42-letni Pujols potrafi przywołać taką samą magię, jaką miał podczas poprzedniego występu z Cardinals w latach 2001-11, kiedy zdobył dwa tytuły mistrzowskie, trzy nagrody MVP i co najmniej 10-letnią passę. 300 i miażdżąc 30 lub więcej home runów. To, powiedział Pujols ze stalowym spojrzeniem i nastawionym nastawieniem, które stało się synonimem podczas jego pierwszego biegu w St. Louis, to jedyna rzecz, jaką ma nadzieję wydostać z tego ostatniego biegu w koszulce z ptakami na kiju.

„Dla mnie myślę, że jestem tu z jakiegoś powodu” – powiedział Pujols, który wcześniej tego dnia wyszedł zza płotu prawego boiska na stadionie Rogera Deana i przeszedł faul line, aby dołączyć do swoich kolegów z drużyny Cardinals w ziemiance w ich Przegrana 2-1 do Astros. „Wierzą, że nadal mogę grać w tę grę i wierzą, że mogę pomóc tej organizacji w zdobyciu mistrzostwa. I ja też w to wierzę ”.

Pujols – prawdopodobnie jeden z największych graczy w bogatej historii Cardinals, tuż obok Hall of Famers Stan Musial, Bob Gibson, Lou Brock i Ozzie Smith – powraca do serii w czasie, gdy łapacz Yadier Molina wkracza na swoje dziewiętnaste i ostatnie miejsce sezon, a miotacz Adam Wainwright również może odejść. Wainwright, który w poniedziałek zezwolił na dwa przejazdy z czterema trafieniami w pięciu rundach w poniedziałek, wierzy, że Pujols będzie miał misję, aby pokazać, że ma jeszcze dużo w zbiorniku jako hitter.

READ  Instagram się zawiesił - The Verge

„Wygląda na to, że jest w dobrej formie i jest zmotywowany” – powiedział Wainwright, który zauważył, że Pujols obudził go w poniedziałek z przedmeczowej drzemki „niedźwiedzim uściskiem”.

„Za każdym razem, gdy Albert jest zmotywowany, jest to bardzo, bardzo niebezpieczna rzecz” – powiedział Wainwright. „Jest zmotywowany, by pokazać ludziom, że nie jest za stary ani za górki. Nie sądzę, żeby chciał, żeby to było nostalgiczne; chce wyjść i coś udowodnić. Ten chip jest dobry do włożenia na ramię. Fajnie jest być kochanym, to miła rzecz, a nikt nie jest bardziej kochany niż on. Ale chce się udowodnić ”.

Właściciel Cardinals Bill DeWitt Jr. zobaczył natychmiastową odpowiedź po dodaniu Pujols – zauważył fana noszącego nr. 5, kiedy w poniedziałek rano wjechał do siedziby zespołu. DeWitt Jr. nazwał podpisanie „punktem kulminacyjnym wiosny”.

Pujols wkracza w 21 sezon home runów przed 700 – większość z tych szkód pochodzi z jego historycznego biegu z Cardinals przez 11 sezonów. Uderzył .328 i zabił 445 home runów z Redbirds, został nazwany All-Star dziewięć razy i dwukrotnie zdobył nagrodę Gold Glove Award.

Pujols, którzy opuścili św. Louis w 2011 roku, aby podpisać 10-letni kontrakt z Aniołami na 240 milionów dolarów, miał emocjonalny powrót do St. Louis. Louis w ostatnich latach podczas gry w Anaheim i Los Angeles Dodgers. Powiedział, że liczne owacje na stojąco, które otrzymał od fanów Cardinals – zarówno przed, jak i po odstawieniu obecnego kardynała Dakoty Hudson w 2019 roku i JA Happ w zeszłym sezonie – pozwoliły mu ponownie marzyć o możliwym powrocie do St. Louis, aby zakończyć swoją karierę.

Wainwright, kolega z drużyny Pujols w St. Louis z lat 2005-11 powiedział, że biegi domowe na Busch Stadium w ostatnich latach stawiały go w dość niezręcznej sytuacji. Z jednej strony chciał wspierać swoich kolegów miotaczy Cardinals, ale był też bardzo szczęśliwy ze względu na swojego bliskiego przyjaciela.

„Nigdy nie mieliśmy żadnych urazów” – powiedział Wainwright, który przyznał, że w ostatnich dniach lobbował w zarządzie za ponownym podpisaniem kontraktu z Pujols. „Wydawało się, że z fanami minęło dużo czasu i wydawało się, że pod mostem była woda.

„Byli zadowoleni, że go widzą, a kiedy uderzył w home run, była to po prostu najbardziej Alberta w historii. Dakota rzuca i rzuca ciężarkami do kręgli, a Albert podnosi jeden. W ziemiance nie próbowałem się uśmiechać. Pomyślałem: „O mój Boże, mój kolega z drużyny właśnie zrezygnował z home runa, ale to jedna z najfajniejszych rzeczy, jakie widziałem; to naprawdę śmierdzi dla Dakoty, ale dla Alberta jest naprawdę fajne. Nie wiedziałem, co robić. Ale tak było Albert.

Jakby potrzebował dodatkowej motywacji, Pujols powiedział, że świadomość, że będzie to jego ostatni sezon, doprowadzi go do stylowego zakończenia – miejmy nadzieję, że z trofeum World Series podniesionym nad głową.

„To dla mnie to, to mój ostatni bieg” – powiedział szczerze Pujols. „Ci faceci, [Molina and Wainwright], miał na mnie duży wpływ i mamy razem wspaniałą historię. Teraz chcemy dodać do naszej historii. Mam nadzieję, że uda nam się to zrobić w tym roku i zdobyć to trofeum mistrzowskie. Gdybyśmy mogli to zrobić, byłoby to dla nas naprawdę wyjątkowe.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *