17 ustawodawców, którzy głosowali przeciwko rosyjskiemu zakazowi ropy

W środę Izba uchwaliła ustawę zezwalającą na rosyjski zakaz ropy i zatwierdziła dodatkowe sankcje wobec Kremla za atak na Ukrainę.

Projekt uzyskał szerokie poparcie obu partii, a za jego przyjęciem głosowało 414 prawodawców.

Zarówno demokratyczni, jak i republikańscy przywódcy w Izbie poparli zakaz, a prezydent Biden ogłosił podobne posunięcia przeciwko rosyjskiej ropy we wtorek.

Jednak nie wszyscy byli na pokładzie z najnowszymi środkami, które miały uderzyć w rosyjską gospodarkę. Oto 17 prawodawców, dwóch Demokratów i 15 Republikanów, którzy głosowali przeciwko ustawie.

Demokraci

Cori BushCori BushHouse uchwala oszałamiający rachunek o wartości 5 biliona omnibusów W kluczowych kwestiach, walczący Biden obejmuje Trumpa Centriści chwalą zwrot Bidena o stanie państwa jako spóźniony WIĘCEJ (pon.)

Ilhan OmarIlhan OmarOmar mówi, że ma nadzieję, że administracja Bidena zobaczy „dewastację” sankcji USA nałożonych na Wenezuelczyków podczas walki o ropę Rep. Ilhan Omar: Amerykański zakaz importu rosyjskiej ropy i gazu nie zakończy się dobrze (min.)

Omar powiedziała we wtorek w programie Hill.TV „Rising”, że zagłosuje przeciwko ustawie ze względu na wpływ, jaki miałaby ona na inne kraje.

„To będzie miało niszczący wpływ nie tylko na ludność Rosji, ale także na Europę” – powiedział Omar.. „Kiedy prowadzimy te rozmowy, nie mogą one dotyczyć tylko natychmiastowej, satysfakcjonującej odpowiedzi, którą chcemy wymyślić”.

Republikanie

Andy Biggs (Arizona)

Biggs powiedział, że popiera rosyjski zakaz wydobycia ropy, ale nie bez gwarancji, że Stany Zjednoczone będą działać na rzecz niezależności energetycznej.

Potępił również doniesienia, że ​​Biden zwraca się do Iranu i Wenezueli, by w ramach zakazu zawierały transakcje naftowe.

Marjorie Taylor GreeneMarjorie Taylor GreeneGOP starania o zbagatelizowanie niebezpieczeństwa nasilenia zamieszek na Kapitolu Notatka: Co teraz dla anty-Trumpowych Republikanów? Reprezentant. Marjorie Taylor Greene mówi, że „wkrótce” spotyka się z Trumpem na Florydzie WIĘCEJ (Gr.)

Louie GohmertLouis (Louie) Buller GohmertPaxton, Bush udaje się do drugiej tury w Teksasie Prokurator generalny GOP The Hill’s Morning Report – Rosja rozszerza wojnę; Biden przemawia dziś wieczorem Pięć rzeczy do obejrzenia w prawyborach w Teksasie WIĘCEJ (Teksas)

Gohmert powiedział, że nie będzie mógł zagłosować na „tak” w sprawie projektu ustawy, dopóki Stany Zjednoczone nie staną się bardziej niezależne energetycznie, a Biden zobowiązał się nie zabierać ropy z dyktatur.

READ  MoEHE otwiera szóstą wystawę „Twórcy sztuk wizualnych”.

„Oburzająco bezduszna pierwotna decyzja prezydenta Bidena pierwszego dnia, by uzależnić Amerykę i Europę od ropy naftowej od Rosji, Iranu i Wenezueli, podczas gdy on goni za nowym zielonym koszmarem, uczyniła świat niebezpiecznym dla demokracji, jednocześnie finansując tych, którzy położą kres naszej wolności” powiedział.

Dan Biskup (NC)

Glenn GrothmanGlenn S. GrothmanOvernight Defense & National Security – Rosja rzuca zakręty z wycofaniem wojsk Nadzór Republikanie żądają dokumentów dotyczących wycofania Afganistanu Overnight Defense & National Security – Wewnątrz dyrektywy Austina w sprawie szkód cywilnych WIĘCEJ (Mądr.)

Lauren BoebertLauren Boebert Republikanin z XII Domu ukarany grzywną za nienoszenie maski Czas na zakończenie pokazu Greene-Boebert Elon Musk: USA muszą „natychmiast” zwiększyć produkcję ropy i gazu WIĘCEJ (Kolor)

Tom Tiffany (Mr.)

Matt GaetzMatthew (Matt) Gaetz Ponad jedna czwarta Kongresu miała panel COVID-19 House skierował Amazon do Departamentu Sprawiedliwości za potencjalną utrudnianie wymiaru sprawiedliwości Cruz puka apel Grahama o zamordowanie Putina: „Wyjątkowo zły pomysł” WIĘCEJ (Fla.)

Gaetz napisał w op-ed w przypadku „The National Pulse” nie zagłosowałby za projektem ustawy ze względu na wpływ, jaki jego zdaniem wywrze na Amerykanów.

Nie dołączę do nich. Plan Bidena, by zastąpić rosyjską ropę ropą wenezuelską lub irańską, jest niepotrzebnie głupi. Sprawi, że Amerykanie będą biedniejsi i mniej bezpieczni. Moje współczucie dla Ukraińców nie zmusi mojej ręki do zranienia moich własnych ludzi” – powiedział Gaetz.

Paweł GosarPaul Anthony Gosar McCarthy: Greene, Gosar wciąż może wrócić do komitetów pomimo udziału w imprezie białych nacjonalistów McCarthy zrywa z Trumpem w sprawie Putina: rosyjski przywódca nie jest „mądry”, „geniuszowy” Raport The Hill’s Morning – przedstawiony przez Emergent BioSolutions – Pomoc dla Ukrainy, rosyjska góra naftowa Lista rzeczy do zrobienia Kongresu WIĘCEJ (Aryz.)

Gosar skrytykował ustawę jako nie stawiającą na pierwszym miejscu potrzeb narodu amerykańskiego.

READ  Ulga i niepokój, gdy główne chińskie miasta łagodzą ograniczenia Covid

Od roku żyjemy z „ostatnią administracją Ameryki”. Ten projekt ustawy jest przykładem tego, że Amerykanie są ostatnim priorytetem, a Demokraci pochylą się, aby pomóc każdemu oprócz wyborców tutaj ”- powiedział.

Gliniany HigginsGlen (Clay) Clay HigginsGOP próbuje zrównoważyć akt: Condemn Jan. 6, ale nie Trump New York House Democrat pozytywne testy na COVID-19 House Republican ogłasza pozytywne godziny testu COVID-19 po przeprowadzeniu debaty publicznej WIĘCEJ (La.)

Scott DesJarlais (dziesięć)

Madison Cawthorn (NK)

Cawthorn potępił ustawę jako „sygnał cnoty” Demokratów i oświadczył, że Stany Zjednoczone nie powinny zależeć od żadnego kraju w kwestii ropy naftowej.

Izba miała dziś okazję przeciwstawić się Putinowi mocnym prawodawstwem blokującym rosyjską ropę ORAZ wdrażającym pierwszą politykę energetyczną Ameryki ”- napisał Cawthorne. „Zamiast tego „Ustawa o zawieszeniu importu energii z Rosji” była niczym innym, jak sygnalizowaniem cnoty poprzez: Nancy PelosiNancy PelosiHouse uchwala ustawę zakazującą importu rosyjskiej ropy, zezwalając na sankcje Biały Dom ostrzega przed „poważnym” uderzeniem w reakcję na COVID-19 po spadku finansowania Overnight Health Care – finansowanie COVID-19 w stanie zawieszenia WIĘCEJ i House Dems.

Bill PoseyWilliam (Bill) Joseph PoseyLieu, Mace wzywa NIH do stopniowego zaprzestania eksperymentów na zwierzętach Nocna obrona i bezpieczeństwo narodowe – Przedstawione przez Raytheon Technologies – Biden wycofuje się z tajwańskich prawodawców GOP martwią się, że mandat na szczepionki wpłynie na łańcuch dostaw obronnych WIĘCEJ (Fla.)

Chip RoyCharles (Chip) Eugene RoySenate wysyła ustawę o uczynieniu linczu federalnym przestępstwem z nienawiści do Biden Twelfth House Republikanie ukarani grzywną za brak maski Rosnąca lista Republikanów nie będzie uczestniczyć w SOTU z powodu mandatu testowego WIĘCEJ (Teksas)

Tomasz MassieThomas Harold MassiePonad jedna czwarta Kongresu zmusiła Senat COVID-19 do wysłania ustawy o linczu federalnym przestępstwem z nienawiści do Bidena Twelfth House Republican ukaranym grzywną za nienoszenie maski WIĘCEJ (Ky.)

Massie powiedział, że będzie głosował przeciwko ustawie na Twitterze z powodu braku planów Bidena dotyczących produkcji energii i pozyskiwania ropy z innych dyktatur.

READ  NFL Draft na żywo Aktualizacje: Wybieraj spośród wiadomości i analiz rundy 1

Biden nie ma planów umożliwiających rozwój tradycyjnych krajowych źródeł energii – powiedział. „Jego plan polega na kupowaniu ropy od dyktatorów w innych krajach i wykorzystaniu wysokich cen gazu do nakłaniania amerykańskich konsumentów do przyjęcia lewicowej agendy energetycznej”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *