Zderzenie 46 samochodów w Ohio zabija co najmniej 3 osoby podczas zimowej burzy

W masowym zderzeniu brało udział co najmniej 46 samochodów Ohio Turnpike W piątkowe popołudnie potwierdził stanowy patrol autostradowy Ohio (OSHP). Żołnierze obecni na miejscu zdarzenia poinformowali, że trzy osoby zginęły, a kilka innych zostało rannych w wypadku w hrabstwie Sandusky.

Wypadek związany z pogodą w Ohio obejmuje prawie 50 samochodów; Potwierdzono trzy ofiary śmiertelne.
( Patrol autostradowy stanu Ohio )

Funkcjonariusz policji z Georgii kupuje bezdomnemu pokój hotelowy, gorący posiłek w mroźną pogodę: „Prawo służby”

Działania ratownicze prowadzą różne organizacje z różnych powiatów. Ofiary są przewożone autobusem do lokalnego ośrodka, aby się rozgrzać.

OSHP potwierdzone Czynnikiem była pogoda w wypadku. Urzędnicy zalecają unikanie podróży. Padający śnieg może znacznie ograniczyć widoczność.

Zimowa burza przynosi nam temperatury poniżej zera – to rekordy, które mogą pobić

Ryan Burpura z sierżanta OSHP poradził kierowcom, którzy muszą podróżować, aby „zachowali pewne środki ostrożności: zwolnili, uzbroili się w cierpliwość, zwiększyli odległość i zawsze zapinali pasy”.

w oświadczeniu Gubernator Ohio Mike Devine złożył kondolencje rodzinom, które straciły ukochaną osobę podczas niesprzyjającej pogody.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Co najmniej czterech mieszkańców Ohio straciło życie w wypadkach samochodowych związanych z pogodą od początku burzy, czytamy w raporcie.

READ  Wyłącznie: groźby dotyczące transakcji na Twitterze Muska zapewniają nowe finansowanie źródłom lodu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *