Zach Wilson ma wątpliwości co do powrotu po kontuzji kolana w otwieraczu przedsezonowym Jets

Zadowolona

Dysze Rozgrywający drugiego roku Zach Wilson zagrał przedsezonowy mecz w Nowym Jorku Filadelfia Orły Po kontuzji kolana. Z nieco ponad czterema minutami gry w pierwszej kwarcie Wilson strzelił pierwszego i dziesiątego z linii 40 jardów w Nowym Jorku i wyszedł szeroko w prawo. Kiedy wrócił ze szczytu, Wilson spróbował cięcia w kierunku środka pola, aby uwolnić napastnika i upadł żałośnie.

Początkowo pomógł mu kolega z drużyny i był niezwykle zrelaksowany. Wilson został następnie wysłany do szatni w celu dalszej oceny i oficjalnie Jets Jego powrót był wątpliwy Z kontuzją kolana. Weteran Mike White wszedł jako rozgrywający po kontuzji Wilsona.

To tylko pokaz, więc nawet jeśli jest chory, nie jest niespodzianką, że został odsunięty do końca gry. Kontuzja pozostawia jednak pole do zmartwień, ponieważ Wilson nie wygląda na dotkniętego, gdy wchodzi na boisko. Za każdym razem, gdy dojdzie do niepowiązanej kontuzji, zespół powinien stracić oddech.

Przed kontuzją Wilson nie miał gorącego startu. Na inauguracyjnym podjeździe wieczoru Jets rzucił paskudne przechwycenie do linebackera Eagles Kysira White’a, który podał do Coreya Davisa. Wilson ukończył trzy ze swoich pięciu podań na 23 jardy.

Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej NFL Draft 2021 wkracza w drugi sezon po ciężkiej kampanii debiutantów. W 13 meczach wykonał zaledwie 55,6% podań na 2334 jardy, dziewięć przyłożeń i 11 przechwytów.

READ  Budowa biura BPJS Kesehatan stanowi dopełnienie usług zdrowotnych IKN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *