John Fetterman powraca na szlak kampanii po wylewie

ERIE, PA – Zarezerwowany przez dwie duże amerykańskie flagi zawieszone na ścianie za nim, gubernator Pensylwanii John Fetterman wszedł na scenę w piątek wieczorem na pierwszy wiec swojej kandydatury Senatu 2022. Może.

Ale z powodu nieobecności na torze w związku z atakami jego republikańskiego przeciwnika Mehmeta Oza – i uporem Fettermana, że ​​podczas letnich miesięcy ukrywał się w piwnicy, gdy dochodzi do siebie po udarze – Fetterman nie unikał tematu, gdy przemawiał na tłum w piątek wieczorem.

W rzeczywistości to on prowadził.

Przedstawiona przez jego żonę Giselle, która miała swoich wiwatujących fanów, nazwała go „przeżył udaru mózgu” i podziękowała tłumowi za powitanie męża z powrotem na torze. Fetterman podszedł do mikrofonu i zmierzył się z linią retoryki Oza.

„Jesteśmy w Erie, czy mam 1400 osób w mojej piwnicy?” dokuczał. Zgodnie z kampanią ostateczna frekwencja wyniosła 1355.

Senat z nadzieją opowiedział o swoim doświadczeniu z udarem, stając się wzruszony, gdy opowiedział historię swojej żony złapanej wiatru po udarze, zanim było za późno. „Giselle uratowała mi życie” – powiedział w pobliżu dobrze wyposażonej placówki zdrowia, co jest oczywistym probierzem jego pozycji w uznawaniu wysokiej jakości dostępu do opieki zdrowotnej w całym kraju.

„Jestem bardzo wdzięczny. Mam wielkie szczęście. Więc dziękuję, że jesteś tu dziś wieczorem – powiedział.

Powrót Fettermana na szlak kampanii oznacza znaczący punkt zwrotny w wyścigu. W jednym z najbardziej konkurencyjnych wyścigów w tym cyklu Demokraci potrzebują każdej przewagi, jaką mogą uzyskać w Pensylwanii, w tym cennego czasu z wyborcami. Pensylwania jest również celem narodowych Demokratów jako jedna z ich najlepszych szans – aby zwiększyć ich liczbę w Senacie lub zapobiec utracie większości przez Demokratów.

Podczas gdy Fetterman spotkał się z pewną presją za to, że od samego początku nie był całkowicie przejrzysty co do natury swojego udaru, nie wyglądało na to, że stracił miłość do swojej bazy w piątek.

READ  Elon Musk prosi nastolatka o 50 000 $ od Elona Muska o usunięcie bota Twittera śledzącego prywatny odrzutowiec |

„On jest bardzo otwarty i otwarty… rzeczy przytrafiają się ludzkim ciałom. Oboje coś się wydarzyło i idziemy tutaj” – powiedziała mieszkanka Erie Jane Asher w dzienniku The Daily Beast, wskazując na swojego partnera.

Tłum stał pod blokiem wejściowym, wypełnionym czarno-białymi znakami kampanii Fettermana na kartonie. Robotnicy kampanii rozdawali maszerującym żółte i czarne ubrania z napisem „Fetterman”, by machali na wietrze, jak podpis Pittsburgh Steelers „Straszne ręczniki”. Klasyczny rock grzmiał z głośników – w Bayfront Convention Center tuż nad brzegiem jeziora Erie.

Tak jak to zrobił, kiedy opuścił rozprawę przed kampanią trzy miesiące temu, Fetterman miał na sobie swoją charakterystyczną bluzę z kapturem i workowate spodnie.

Nadzieja Demokratycznego Senatu nie przebierała w słowach, wyjaśniając, dlaczego hrabstwo Erie było jego wyborem na jego pierwszy wiec wyborczy w cyklu Senatu. Erie, długoletnia wodza polityczna Pensylwanii, jest wszystkim, co kampania Fetterman ma na celu podkreślenie tego cyklu.

To robotnicza, robotnicza część stanu, która naturalnie nie głosuje na demokratów. Idealnie pasuje do jego modelu „każda dzielnica, każdy głos” – wyrażenie, którego używał do przekonywania, że ​​Demokraci powinni kierować głosy w obszarach ciemnoczerwonych tak samo jak w ich bezpiecznych schronieniach w metropoliach.

„Jeśli nie możesz wygrać hrabstwa Erie, nie możesz wygrać Pensylwanii” – powiedział publiczności Fetterman.

Fetterman, który spędził na scenie tylko około 10 minut, zanim uścisnął dłoń i zrobił sobie selfie, miał w programie inny ważny temat: Oz.

Podobnie jak jego kanał na Twitterze, który stał się ciągłym strumieniem gównianych postów na temat nadziei republikanów, Fetterman wypluwa dziwaczne linijki do lekarza telewizyjnego, pytając tłum: „Czy myślisz, że doktor Oz mógłby wypełnić taki pokój? „

Tłum odpowiedział głośnym „Nie”.

Poproszony o komentarz, kampania Oza powiedziała, że ​​Fetterman „odmawia szczerości wobec mieszkańców Pensylwanii lub prasy w sprawie swojej ekstremalnej polityki i historii, że nie jest przedstawieniem dla Wspólnoty Narodów”.

READ  Infekcje COVID w Chinach osiągnęły rekord, gdy perspektywy gospodarcze pogarszają się

„Tymczasem dr Mehmet Oz prowadzi kampanię w całej Wspólnocie, słuchając i dzieląc się obawami ludzi, których spotyka, i pokazując się dla mieszkańców Pensylwanii w przeciwieństwie do Johna Fettermana. Yannicka.

Fetterman zawołał prasę, sugerując, by sprawdzili, ile rezydencji posiada Oz. (Trudno ustalić dokładnie ile rezydencje Oz należy, ale Oz zgłosił aktywa o wartości 100 milionów dolarów (Jego zgłoszenie kampanii.)

John Whaley, inny mieszkaniec Erie, powiedział Daily Beast, że będzie głosował dla Głosowanie przeciwko Fettermanowi i Ozowi. Ale Whaley dodał, że podejrzewa, iż niektórzy głosują „za wydostaniem Oza”.

„A fanatycy MAGA i ultra MAGA” – dodał Whaley – „nie potrzebujemy tego”.

Inny Demokrata Erie, Mike Kurutz, powiedział The Daily Beast, że uważa, że ​​polityka nie potrzebuje kolejnej „rozrywki”, zastanawiając się, czy ktoś taki jak Carrot Top może być następny.

Kampania Oz nie odpowiedziała natychmiast na prośbę o komentarz w sprawie pojawienia się Fettermana w piątek wieczorem – a Fetterman nie odpowiadał na pytania dziennikarzy podczas wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *