Z okazji Nowego Roku w Parku Kulturowym GWK na Bali odbywa się światowej klasy pokaz sztucznych ogni

Udostępnij artykuł

Tegoroczny Sylwester na Bali będzie większy i lepszy niż kiedykolwiek.

Ponieważ każdy z największych klubów plażowych, klubów nocnych i miejsc rozrywki na wyspie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić niezapomniany wieczór, turyści mają szeroki wybór, dokąd chcą zadzwonić w 2024 roku.

Z okazji Nowego Roku w Parku Kulturowym GWK na Bali odbywa się światowej klasy pokaz sztucznych ogni

Park Kulturowy GWK na Bali przygotowuje się do organizacji jednej z najbardziej poszukiwanych przyjęć sylwestrowych na wyspie.

Park Kulturowy GWK, położony w pobliżu kurortu Uluwatu na półwyspie Bukit, od lat jest nie lada gratką dla mieszkańców i turystów, którzy z radością witają Nowy Rok.

Rok 2023 nie jest wyjątkiem. Zespół Parku Kulturowego GWK ogłosił szczegóły obchodów Sylwestra, a turyści planujący pobyt na Bali chcą szybko zdobyć bilety.

Odliczanie i odliczanie do Parku Kulturowego GWK Bali Większość komercyjnych pokazów sztucznych ogni na wyspie.

Miłośnicy Bali dobrze o tym wiedzą, gdy zegar wybije północ, na całym Bali odpalane są fajerwerki.

Technicznie rzecz biorąc, istnieją jednak przepisy stanowiące, że petardy można odpalać wyłącznie w miejscach posiadających pozwolenie władz lokalnych.

Park Kulturowy GWK nie bez powodu zorganizował 5-minutowy pokaz sztucznych ogni, na który złożyło się 8888 petard.

W rozmowie z reporterami dyrektor operacyjny GWK Cultural Park, Stephenus Yonathan Astayaza wyjaśnił, że on i jego zespoły są zaangażowani w tworzenie wydarzeń, które będą miały wpływ na branżę turystyczną na Bali.

Niewiarygodne, że pokaz sztucznych ogni kosztuje park 1 miliard IDR, ale uważają, że jest wart każdego grosza.

Astayasa wyjaśniła: „W tym roku 8888 petard zostanie wystrzelonych w ciągu 5 minut. Wierzymy, że ta liczba jest nieskończenie szczęśliwa, ponieważ liczba 8 jest liczbą nieskończoną.

„Jednak w jedności z muzyką istnieje harmonia muzyki”.

Wieczór uświetni muzyka na żywo w wykonaniu najgorętszych indonezyjskich DJ-ów i artystów, nocny targ i oczywiście ogromne fajerwerki.

READ  Prabowo Subianto obiecuje samowystarczalność energetyczną, jeśli zostanie wybrany na prezydenta

Zespół Parku Kulturowego GWK sprzedał już 10 000 biletów na to wydarzenie i do końca tygodnia planuje sprzedać jeszcze 10 000.

Jako jeden z największych obiektów plenerowych na Bali, GWK Cultural Park to doświadczeni eksperci, jeśli chodzi o organizowanie dużych tłumów i zapewnienie im bezpieczeństwa.

Zespoły bezpieczeństwa GWK Cultural Park będą współpracować z lokalną policją, lokalnym posterunkiem wojskowym i lokalnymi zespołami ds. bezpieczeństwa wiosek, aby zapewnić, że wszystko pójdzie gładko, potwierdziła Astayasa.

GWK-Park Kulturowy-Widok na Pomnik Garudy

Dodał: „W zeszłym roku, kiedy w listopadzie 2022 r. odbyło się spotkanie G20,​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ Współpracowali z policją regionalną na Bali i TNI i są wykorzystując ten projekt, aby uniknąć korków w Nowym Roku 2024. Albo późniejsze zamieszanie.”

Przewodniczący Komitetu Bali Countdown 2024 Erwiando Tedjakusuma ujawnił również więcej szczegółów na temat ważnych wydarzeń.

Tedjakusuma powiedział: „Odbędzie się fotobudka 360°, impreza z pianki z dekoracją świateł LED, pokaz magii, różne ciekawe gry i nagrody na drzwiach.S Nagrodą główną są dwa motocykle Kawasaki, metale szlachetne i nie tylko.

Wydarzenie skierowane do młodzieży z pokolenia Z na Bali i młodszych bywalców imprez, obejmujące wykonawców, elementy imprezowe i nagrody skierowane do turystów; Jednakże mile widziani są wszyscy, którzy ukończyli 18 lat.

DJ na imprezie w nocnym klubie

Tedjakusuma dodał: „GWK jest zawsze zaangażowana i nie przestanie tworzyć spektakularnych innowacji dla gości, z których jedną jest utworzenie noworocznej wieży świetlnej na nowojorskim Times Square, która wykorzystuje koncepcję kuli zrzutowej i jest pierwszą tego typu w Indonezji ..”

Bilety można nabyć na stronie Parku Kulturowego GWK.

Ludzie imprezują nocą na imprezie DJ-skiej w klubie

W tym roku Sylwester w Uluwatu i okolicach będzie pracowity. W Uluwatu znajdują się jedne z najlepszych klubów plażowych i lokali rozrywkowych na Bali.

Najlepsi międzynarodowi artyści będą świętować Nowy Rok na półwyspie Bukit, w tym Beduin w Sawaya, Aluku Rebels w Ulu Cliffhouse oraz Hanna, Sator i Krisna w Sundays Beach Club.

READ  Komunikaty na żywo: wybory lokalne w Wielkiej Brytanii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *