Wyniki prawyborów w Ohio 2022

Czy są jakieś nowe zasady głosowania lub zmiany w dostępie do głosowania w Ohio?

Ohio nie uchwaliło żadnych przepisów dotyczących głosowania od wyborów w 2020 r., chociaż do ustawy finansowej włączono nową zasadę, która uniemożliwia lokalnym urzędnikom otrzymywanie od organizacji pozarządowych pieniędzy na administrację wyborczą.

Czy redefinicja wpłynie na wybory do Kongresu w Ohio?

Wybory w Ohio odbywają się zgodnie z planem tylko z powodu usterki technicznej w sporze między komisją a Sądem Najwyższym Ohio, który został oskarżony o przekształcenie mapy politycznej stanu. Komisja dwukrotnie sporządziła nowe mapy 15 okręgów kongresowych stanu i dwukrotnie sąd odrzucił je jako prorepublikańskich, dyskryminujących ćpunów. Nawet jeśli mapy zostaną zniszczone, stanowa konstytucja zezwala na wykorzystanie drugiej edycji w prawyborach, ponieważ trzecia propozycja nie będzie gotowa po prawyborach 3 maja. Teoretycznie sąd mógłby później zatwierdzić kolejną mapę do wykorzystania w wyborach w 2024 roku. Z drugiej strony ustawodawca stanowy został wykluczony z głosowania 3 maja, a sąd słyszy sprzeciw wobec czwartej próby przekształcenia tych okręgów. Nie wyznaczono nowej daty tych wyborów.

Jakie kwestie dominują w kampanii w Ohio?

Inflacja i wysokie ceny gazu, żywności i energii są jednym z głównych problemów wyborców w Ohio, podobnie jak inne rasy w całym kraju. Ale były prezydent Donald J. Podczas gdy wiele obietnic Trumpa dotyczących przywrócenia miejsc pracy i firm zawiodło, kandydaci spędzili również więcej czasu na zdobywaniu lojalistów Trumpa i wyborców z białej klasy robotniczej. W stanowym wyścigu Marquee o miejsce w Senacie, prowadzonym przez republikanina Roba Portmana, republikańska komisja wysokiego szczebla koncentruje się na przestępczości, oszustwach wyborczych i nielegalnej imigracji. Pionier Demokratów Tim Ryan koncentruje się na tworzeniu miejsc pracy i rywalizacji z Chinami w Senacie.

READ  Biden zatwierdzi zmiany w regulaminie Senatu w celu egzekwowania ustawy o prawach głosu

Co Ohio może nam powiedzieć o ogólnej historii średniowiecza?

Wszystkie oczy skierowane są na prawybory Senatu Republikańskiego, na czele których stoi były prezydent Donald J. Poparcie Trumpa zostanie przetestowane przez białych wyborców z klasy robotniczej i jego rolę jako króla w partii. Pan. Trump postawił na pisarza i inwestora venture JD Vance’a, który do niedawna walczył o osiągnięcie rentowności. – Nick Corazanity, Michael Wines i Jasmine Ulloa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *