Komik Dave Chappell na scenie podczas programu Netflix w Los Angeles

Ochroniarze otoczyli napastnika w tylnym rogu sceny.

Komik Dave Chappell został pospiesznie załatwiony przez mężczyznę podczas pierwszego festiwalu komediowego na żywo na Netflix we wtorek wieczorem w Hollywood Bowl w Los Angeles.

48-letni Chappell i niezidentyfikowany mężczyzna walczyli na scenie podczas A Joke Fest na Netflixie, zanim osoba ta wbiegła za ekran na scenie. Osoba w tylnym rogu sceny została otoczona przez ochroniarzy.

Chappell wydawał się biec w kierunku kłótni, a osoba powiedziała, że ​​została „pobita”. Wielokrotnie prosił ochronę o usunięcie osoby ze sceny. Kiedy jednostka została stłumiona przez ochronę, Chappell wyśmiewał publiczność jako osobę „transpłciową”. Komik został skrytykowany za komentarze na temat społeczności transpłciowej, a jego cogodzinny program Netflix „The Closer” spotkał się z odwrotnym skutkiem w zeszłym roku, w którym powiedział, że „płeć jest faktem”.

Wideo, które zostało zweryfikowane online przez ABC News, krążyło w Internecie i pokazywało chaotyczną scenę przed halą Hollywood po koncercie, z policją i lekarzami ładującymi osobę do karetki pogotowia. Wydarzenie odbędzie się pod koniec szóstej nocy 11-dniowego Netflix Is a Joke Fest, który potrwa do 8 maja i obejmuje ponad 130 artystów w różnych lokalizacjach w Los Angeles.

Komik Chris Rock, który wystąpił poprzedniego wieczoru, wszedł na scenę z Chappellem po ataku i droczył się: „Czy to Will Smitha?”

Podczas 94. Oscarów w zeszłym miesiącu aktor Will Smith wszedł na scenę i uderzył Rocka w twarz po tym, jak żona komika Smitha, Jada Pinkett, dokuczała mu podczas prezentacji dla najlepszego filmu dokumentalnego. Z Ciała Kierowniczego Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej Zakazany Smith od 10 lat nie uczestniczył w żadnym wydarzeniu akademickim, w tym w rozdaniu Oscarów.

READ  Alex Pereira radykalnie unika problemu

Alice Chambers z ABC News przyczyniła się do powstania raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *