Wynik Bills vs. Bengals: aktualizacje na żywo, statystyki meczów, najciekawsze momenty, analizy dotyczące play-offów NFL 2023

Bengals i Bills mają za sobą połowę rundy play-off w dywizji. Przez dwie kwarty Cincinnati Snow kontrolował mecz w Buffalo, dzięki gangbusterom, którzy wyszli z bramki.

Joe Burrow poprowadził jeden za drugim do przyłożenia, aby rozpocząć mecz, podczas gdy obrona Bengals utrzymała ofensywę Billsa do trzech i autów, dając drużynie Jacka Taylora 14-punktową przewagę na koniec pierwszej kwarty. Josh Allen i spółka byli w stanie znaleźć rytm po trzecim posiadaniu, gdy rozgrywający zakończył 13-play drive przyłożeniem na linii bramkowej. Jednak Cincinnati odpowiedziało, schodząc z boiska, aby kopnąć do kosza z gry, aby przed przerwą zwiększyć prowadzenie z powrotem do dwucyfrowych.

Zwycięzca tego pojedynku zmierzy się z Kansas City Chiefs w meczu o mistrzostwo AFC, ale miejsce tego meczu zostanie określone na podstawie wyników tego pojedynku. Jeśli Bengals przegrają, mecz zostanie rozegrany na stadionie Arrowhead. Jeśli jednak Bills wygrają, mecz o tytuł konferencji zostanie rozegrany na neutralnym boisku na Mercedes-Benz Stadium w Atlancie.

Czy więc Bengale utrzymają prowadzenie? A może Buffalo odbije się w drugiej połowie? Zaraz się tego dowiemy. Zajrzyj na niedzielny blog na żywo, gdzie ta gra nadal się rozwija. Poniżej znajdziesz analizę ekspercką i najciekawsze momenty wszystkich najlepszych zagrań w czasie rzeczywistym.

Jak zobaczyć

Data: niedziela, 22 stycznia | Czas: 15:00 czasu wschodniego
Lokalizacja: Highmark Stadium (Buffalo, Nowy Jork)
TELEWIZOR: CBS | Strumień: Paramount+ (Wypróbuj za darmo przez 30 dni z kodem promocyjnym PLAYOFFS)
Śledzić: Aplikacja sportowa CBS
Sprzeczności: Rachunki -5,5, O/U 49 (dzięki uprzejmości Caesars Sportsbook

READ  Darius Miles: koszykarz z University of Alabama oskarżony o morderstwo i zwolniony z drużyny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *