Członek obsady „Prawo i porządek” zastrzelony na planie na Brooklynie

Lokalizacja telewizyjnego show kryminalnego wyrwanego z nagłówków filmowych Brooklynu zmieniła się w miejsce morderstwa na początku we wtorek, kiedy funkcjonariusz policji zajmujący się parkowaniem został postrzelony i zabity, gdy siedział w swoim samochodzie, podała policja.

Ekipa z programu kryminalnego „Prawo i porządek: przestępczość zorganizowana” przygotowywała się do kręcenia filmu na bloku na North Henry Street w pobliżu Norman Avenue w dzielnicy Greenpoint, według policji i ulotek, kiedy doszło do zabójstwa.

Policja zidentyfikowała podejrzanego jako 31-letniego Johnny’ego Pizarro z Queens.

Pan. Pizarro siedział w samochodzie, gdy samotny napastnik zbliżył się do pojazdu, otworzył drzwi i strzelił mu w głowę i szyję. Policja powiedziała. Został zabrany do Woodhull Hospital Center na Brooklynie, gdzie uznano go za zmarłego, podała policja.

Według policji do wtorkowego popołudnia nie dokonano żadnych aresztowań i nie ustalono motywu. Jak podała policja, widziano niskiego, chudego mężczyznę w czarnej bluzie z kapturem i ciemnych spodniach, uciekającego z miejsca strzelaniny.

Zabójstwo człowieka obsługującego wysokiej klasy przemysł w stosunkowo bezpiecznej okolicy ma miejsce w czasie rosnących niepokojów w niektórych obszarach, gdzie – pomimo spadku liczby strzelanin i zabójstw do tej pory w tym roku – Nowy Jork staje się coraz bardziej niebezpieczny.

Burmistrz Eric Adams, były kapitan policji, który działał jako zwalczający przestępczość i uczynił bezpieczeństwo publiczne priorytetem, czasami pomagał podsycać ten sentyment, mówiąc na przykład: „Nigdy nie widział przestępstwa na tym poziomie”. (Dane policyjne podważają tę charakterystykę.)

Pan. Fabian Levy, rzecznik Adamsa, powiedział w oświadczeniu, że funkcjonariusze organów ścigania „będą pilnie pracować, aby postawić podejrzanego przed wymiarem sprawiedliwości”.

„Bezpieczeństwo wszystkich nowojorczyków jest naszym najwyższym priorytetem”, Mr. – powiedział Levy. „Żadne strzelanie nie jest dopuszczalne”.

Dotarł do swojego domu w Puerto Rico, Mr. Ojciec Pizarro, który dzieli z synem imię Johnny, powiedział, że był „zszokowany”, gdy zadzwoniła jego córka, by powiedzieć mu o morderstwie.

READ  Kiedyś trzymał Rosję na dystans. Teraz jest posłusznym satrapą Putina.

„Żadnych słów”, powiedział starszy pan Pizarro powiedział, opisując, jak jego syn przyszedł do niego dwa miesiące temu, a mężczyźni „próbowali połączyć nasz związek”.

„Ta sprawa to tragedia” – dodał.

„Prawo i porządek: Przestępczość zorganizowana”, który jest emitowany na antenie NBC i występuje w roli Christophera Meloniego, rozgrywa się w Nowym Jorku i czerpie inspirację z miejskich zbrodni.

Spektakl jest najnowszą iteracją długo działającej serii kryminalnej, stworzonej przez producenta Dicka Wolfa. Jest koprodukowany przez Universal Television, oddział Universal Studios Group, z Wolf Entertainment i kręci swój trzeci sezon.

„Jesteśmy głęboko zasmuceni i zszokowani, słysząc, że jeden z członków naszego zespołu padł dziś rano ofiarą przestępstwa i w wyniku tego zmarł” – powiedział w oświadczeniu rzecznik NBC i Universal Television. „Współpracujemy z lokalnymi organami ścigania, które kontynuują dochodzenie”.

Obszar, na którym dokonano morderstwa, jest otoczony dużymi drzewami i głównie trzypiętrowymi domami z mieszanką długoletnich mieszkańców i nowo przybyłych. Pani. W pobliżu znajduje się McGolrick Park, zacieniona, przyjazna psom oaza. Miesięczne czynsze za niektóre odnowione lokale wahają się od 3500 do 5000 USD, zgodnie z wykazami online.

Obszar ten znajduje się w 94. komisariacie, gdzie według statystyk policyjnych poważne przestępstwa są rzadkością. W tym roku kampus nigdy nie miał zabójstwa, aż do niedzieli, a żadne dane w zeszłym roku ani w 2020 roku nie pokazują.

Janus Czuj, 35-letni mieszkaniec dzielnicy, który mieszka tuż za rogiem od strzelaniny, powiedział, że brutalne przestępstwa są rzadkie w okolicy.

„Chodzę tu każdego wieczoru” – powiedział 60-letni pan. Suge powiedział, że okolica „nigdy nie miała problemu” i „nic takiego szalonego”.

Jego ciężarówka była zaparkowana na miejscu morderstwa w poniedziałek wieczorem, a Mr Powiedział też, że ktoś, kogo uważał za Pizarro, kazał mu go przenieść.

„Widziałem go wczoraj”, powiedział pan. – powiedział Sooge. Dodał: „Jest bardzo energiczny”.

READ  Ankieta LSI: Prabowo, Anis niż Kanchar w symulacji drugich wyborów

Gabrielle van den Berg, która mieszka na ulicy przed strzelaniną, powiedziała, że ​​jej mąż wyszedł na zewnątrz po usłyszeniu strzałów, a potem wrócił, nie zauważając niczego złego.

„Było bardzo głośno” – powiedziała pani van den Berg o strzelaninie. – Jestem prawie pewien, że to były trzy strzały.

Pan. Produkty, nad którymi pracował Pizarro, znacząco przyczyniły się do rozwoju gospodarki Nowego Jorku. Badanie opublikowane w sierpniu ubiegłego roku przez Biuro Burmistrza ds. Mediów i Rozrywki wykazało, że przemysł filmowy i telewizyjny zapewnił około 185 000 miejsc pracy, 18,1 miliarda płac i 81,6 miliarda dolarów produkcji gospodarczej brutto w 2019 roku.

Jak wynika z badania, w sezonie 2018-19 nakręcono w mieście osiemdziesiąt seriali telewizyjnych — to rekordowa liczba. Chociaż branża wstrzymała działalność na kilka miesięcy w 2020 r. w początkowych fazach pandemii, zaczęła odreagowywać. Około 35 seriali jest obecnie kręconych w pięciu metrach, poinformowali urzędnicy.

Kwestią sporną może być częsta obecność ekip filmowych w niektórych dzielnicach, które zmuszone są rezygnować z pożądanych miejsc parkingowych, by zrobić miejsce dla pojazdów związanych z produkcją.

Ekipy filmowe zwykle umieszczają na słupach oświetleniowych napisy z instrukcjami, kiedy mają ruszyć swoimi samochodami i kiedy rozpocznie się filmowanie. Pan. Pracownicy przywiązani do produkcji takiej jak Pizarro siedzą całą noc, aby upewnić się, że ulice są puste.

W produkcji „Prawo i porządek: Przestępczość zorganizowana” samochody musiały zostać wyprowadzone z bloku do godziny 22.00 w poniedziałek, a zdjęcia miały się rozpocząć we wtorek o 6 rano – Pan. Lotnicy zauważyli, że godzinę po przybyciu Pizarra. zostali zabici.

Produkcja została wstrzymana na jeden dzień z powodu kręcenia filmu. Po godzinie 16 ostatni śledczy policji opuścili teren, pan. Laweta ciągnęła samochód, w którym Pizarro był, kiedy został postrzelony.

Olivia Bensimon i Chelsea Rose Marcius Raport wniesiony. Kirsten Noyes Badania wniosły wkład.

READ  Odprawa spółek poskładowych Marunda zmniejsza zanieczyszczenie pyłem węglowym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *