Kowboje vs. Najważniejsze wydarzenia 49ers: San Francisco wygrywa z Dallas w rundzie dywizji

The NFL Runda dywizyjna zakończyła się w niedzielę San Francisco 49ers przewyższać Kowboje z DallasZwycięstwo 19-12 i awans do gry o tytuł NFC.

49 przesunie się przodem Orły z Filadelfii Następny weekend do miejsca Super Bowl LVII w Arizonie.

Wcześniej trzecie nasienie Bengale z Cincinnati Znokautował drugie nasiono Rachunki Buffalo dwucyfrową przewagą, aby awansować do meczu o tytuł AFC, w którym zmierzą się z rozstawionym numerem 1 Szefowie Kansas City (niedziela, 29 stycznia o 18:30 czasu wschodniego).

Oto najlepsze sztuki!

San Francisco 49ers 19, Dallas Cowboys 12

Luźny zestaw!

Jerzego Kittle’a 49ers wjechali na terytorium Cowboys po drugim posiadaniu, prowadząc San Francisco po 30-jardowym złapaniu.

Dak musi to cofnąć

Doktor Prescott Popełnił pierwszy duży błąd w meczu w połowie pierwszej kwarty.

Na trzecim i dziewiątym wyglądało na to, że nie był po właściwej stronie Michaela GallupaGdy jego podanie poszło prosto Deommodore ŁagodnyPodaj piłkę 21-jardowej linii Cowboys na 49-jardowy bieg.

Trzeci i ptaszek

Purdy odebrał worek w pierwszej grze 49ers po przechwyceniu, ale zrobił to dwie gry później.

Nowicjusz znaleziony Brandon Iuk Tuż przy drążkach, aby uzyskać pierwsze uderzenie na trzecim i 15. San Francisco musiało jednak zadowolić się trzema i nie mogło odtworzyć tej samej magii w kolejnych trzech zagraniach, dając 49ers prowadzenie 3: 0 pod koniec pierwszej kwarty.

Lądowanie najpierw w trudny sposób

Cowboys potrzebowali tylko jednego jarda na pierwszą próbę po trzeciej próbie na 29-jardowej linii 49ers. Ale Prescott miał jakiś ruch przed snapem, powodując problemy przy snapie. Na szczęście dla nich Ezechiela Elliotta Przebij się przez deficyt, aby zdobyć pierwszego.

Porozmawiaj z Daltonem dla Dallas TD

Po Cee Dee Lamb Podnosząc pierwszy spadek na czwartym i 1, Prescott poprowadził Cowboys na 11-jardowy bieg na 4-jardowej linii 49ers. Dowiaduje się o tym w następnej sztuce Daltona Schultza na przepustce play-action na przyłożenie.

READ  PON: Promuj turystykę w Aceh na Sumatrze Północnej zamiast Widodo

Bretta MaheraPróba zdobycia dodatkowego punktu została zablokowana, co dało mu wynik 1 za 6 w próbach zdobycia dodatkowego punktu od poniedziałkowego meczu. Chociaż kopnięcie zostało zablokowane, analityk kolorystyczny Fox Sports, Greg Olsen, uważa, że ​​kopnięcie poszło by szeroko w lewo, gdyby nie zostało zablokowane.

Brak Mahera na czwartej próbie i wynik się opłacił.

Pomimo tego, że znajdowali się na 35-jardowej linii 49ers, Cowboys podnieśli go na czwartej i czwartej pozycji, a Maher walczył o dodatkowe pieniądze. punkt.

Decyzja Mike’a McCarthy’ego zadziałała. Prescott walczył o dziewięć jardów zysku, gdy kieszeń upadła.

Pollarda w bólu

Tony’ego Pollarda Trzeba było mu pomóc zejść z boiska do niebieskiego namiotu po tym, jak jego lewa kostka znalazła się w niezręcznej pozycji, kiedy wykonał mały chwyt.

Po wstępnej ocenie Pollard został odprowadzony do szatni.

Według Toma Rinaldiego z Fox Sports, Pollard został wykluczony, gdy gra została wznowiona w przerwie z powodu dużego skręcenia kostki.

49ers trafił do stacji dokującej w celu selekcji

Kowboje upuścili piłkę po wejściu do czerwonej strefy. Podanie Prescotta do Lamb zostało odbite Jimmy’ego Warda I w rękach obrońcy Freda Warnera za przechwycenie, zatrzymując impet Dallasa przed przerwą.

49 obejmuje prowadzenie po pierwszej połowie

San Francisco było w stanie nawrócić się po przechwyceniu. Purdy pomógł 49ers dostać się na 40 jardów w pole karne przed połową, ale nie bez problemów. Prawie popełnił faul debiutanta, kiedy tańczył w kieszeni z siedmioma sekundami do wyrzucenia piłki.

Na szczęście dla Birdie piłka spadła niekompletna na jedną sekundę przed końcem. To pozwoliło Robbiego Goulda Gol z 50 jardów, jego trzeci tego dnia, dał 49ers prowadzenie 9-6 do przerwy.

Moc Parsonsa

Micah Parsons Zmiażdżył prawy wślizg przez 49 runów Mike’a McClincheya Na przepustkę w końcówce pierwszej połowy. Sztuka była porównywana do Hall of Fame Reggie White .

READ  Po ustąpieniu napięcia papuaska policja zabezpieczyła na potrzeby wyborów 139 wiosek

Joseph słoi to luźno

Po tym, jak pierwsza akcja Cowboys w drugiej połowie utknęła w środku pola, wydawało się, że 49ers mają szansę na zwiększenie przewagi. Jednak Kelwin Józef Uderzył piłkę za darmo Ray-Ray McCloud Powrót dał Dallas piłkę na linii 21 jardów.

Maher strzela gola z gry i remisuje

Kibice Kowbojów mogli odetchnąć. Po tym, jak Prescott prawie rzucił kilofem, Maher kopnął do kosza z gry z 25 jardów. Kryzys zażegnany.

Teraz Ray-Ray spójrz na mnie

McCloud odbił się po swoim faulu po powrocie puntem. Wziął to 53 jardów, aby dostać się na terytorium Cowboys.

San Francisco nie mogło jednak wykorzystać, ponieważ poszło trzy i wyszło, oddając piłkę z powrotem Dallas.

Trzymaj CeeDee i zarabiaj duże pieniądze

Największą grą Lamba w meczu do tego momentu było to, że Cowboys odzyskali piłkę zaraz po tym, jak doniesiono, że palce Lamba były zaklejone taśmą. Lamb został wciągnięty na 46 jardów po przechwyceniu, aby wjechać Dallas na terytorium San Francisco.

Jak Kittle na to wpadł?

Birdie przeleciał przez środek i wydawało się, że poszedł za daleko, by Kittle mógł go złapać. Ale gwiazdor z ostrego końca uderzył piłkę do siebie co najmniej trzy razy, w tym raz do swojej maski na twarz, aby pomóc w zdobyciu 30 jardów, gdy był przewrócony.

Wejdź, Christianie

Christiana McCaffreya doprowadził do remisu w pierwszej odsłonie czwartej kwarty, pędząc na łatwy wynik, dając 49ers prowadzenie 16-9.

Po rozegraniu jazdy Kittle pomógł świętować.

Turbina Turbo

Gavonte Durbin Kowboje przeszli 44 jardy w kolejnym kickoffie, aby pomóc rozpocząć jazdę w środku pola.

Mahara w pieniądzach

Walczący kicker Cowboys zaczął wracać na właściwe tory. Po wcześniejszym zdobyciu bramki z gry, która zakończyła się remisem, Maher trafił z 43 jardów, zmniejszając prowadzenie 49ers do 16-12 na 11 minut przed końcem.

READ  Bawazlu wysyła 20 samochodów do nadzorowania wyborów na wyspie Jawa

Dallas trzyma San Francisco do kosza z gry

49ers byli w stanie zabić trochę zegara po tym, jak Cowboys wyszli na prowadzenie. Trwali prawie osiem minut w 13-play drive (7:59), zanim zamienili dwie akcje z trzeciej próby, zanim zdecydowali się na rzut z gry z 28 jardów.

Cowboys odzyskali piłkę na 3:04 przed końcem, co dało wynik 19-12.

Dok spadł

Po dwóch prostych uzupełnieniach Prescott został zwolniony, próbując wspiąć się na kieszeń. Epos Samsona. Dallas zdecydował się na punt na nieco ponad dwie minuty przed końcem.

Mitchell w drodze

Eliasz Mitchell Przerwał na bieg na 13 jardów, zamykając grę na 49. Jednak wyszedł poza granice, aby dać Cowboys trochę więcej życia.

co to jest

Potrzebując cudu z własnej linii 24 jardów na sześć sekund przed końcem, Dallas pobiegł dziwną formacją, aby spróbować zebrać trochę magii. Elliott ustawił się w środku, podczas gdy reszta linii ofensywnej poszła szeroko w prawo. Prescott rzucił szybkie podanie środkiem do Durbina, ale Niners szybko go pokonali i zamknęli mecz na 19-12.

Czytaj więcej:


Uzyskaj więcej od National Football League Śledź ulubione, aby otrzymywać aktualizacje dotyczące gier, wiadomości i nie tylkoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *