Santos przyznaje, że ubiera się jak dziewczyna „dla zabawy”, ale zaprzecza, że ​​jest drag queen

Walczący kongresman George Santos, RN.Y., przyznał się do przebierania się za kobietę „dla zabawy” na imprezie w Brazylii, ale zaprzeczył, by kiedykolwiek udawał drag queen.

Santos skomentował reporterów, kiedy został złapany na lotnisku w sobotę, kilka dni po tym, jak początkowo temu zaprzeczył Doniesienia o jej przeszłości drag queen „Niewiarygodnie źle”.

„Nie, nie jestem drag queen w Brazylii, chłopaki. Byłem młody, bawiłem się na karnawale. Zostałem pozwany o życie” – powiedział dziennikarzom Santos, donosi New York Post.

Santos stoi w obliczu powszechnych wezwań do rezygnacji z Kongresu za kłamstwa na temat jego wniosku na ścieżce kampanii. Santos przyznał się do sfabrykowania większości swojej historii edukacji i pracy.

Jorge Santos odrzuca wezwania do rezygnacji z personelu kampanii, kontrole przeszłości nie ujawniają żadnych kłamstw: raport

Reprezentant Jorge Santos, RN.Y., opuszcza Kapitol w Waszyngtonie, środa, 11 stycznia 2023 r. (AP Photo/Patrick Semansky)

W zeszłym tygodniu opublikowano zdjęcia przedstawiające Santosa ubranego w drag. Santos powiedział, że w latach 2005-2008 Santos tworzył muzykę pod nazwą „Gitara”.

Santos początkowo wprost zaprzeczył twierdzeniom, zanim przyznał się do przebierania się za kobietę w ten weekend.

„Ostatnie szaleństwo mediów, które twierdzą, że jestem drag queen lub„ zachowywałem się ”jak drag queen, jest całkowicie fałszywe” – argumentował Santos na Twitterze.

George Santos odmawia rezygnacji po tym, jak GOP hrabstwa Nassau wzywa zhańbionego kongresmena do rezygnacji

„Media wciąż wygłaszają oburzające twierdzenia na temat mojego życia, kiedy pracuję nad osiąganiem wyników, więc nie rozpraszam się ani nie jestem zdezorientowany” – kontynuował.

Santos był nękany kilkoma skandalami od czasu jego wyboru do Kongresu w listopadzie. Inny niedawny incydent widział bezdomnego weterana Oskarżony o kradzież Zebrano 3000 dolarów na operację jej psa.

READ  Wall Street odnotowała pierwszy tygodniowy wzrost od połowy sierpnia

Santos również zaprzeczył tym doniesieniom. Powiedział, że nic nie wiedział o rzekomym planie W grę wchodzi organizacja charytatywna Twierdził, że założył.

„Fałszywy. Nie mam pojęcia, kto to jest” – powiedział Santos Semaphore, gdy zapytano go o problem.

Jorge Santos na tropie kampanii.

Jorge Santos na tropie kampanii.
(AP Photo/Mary Altafer)

Prezydent George Santos, RN.Y. i Rep.  Matt Gaetz, R-Fla.  zostali zaprzysiężeni jako członkowie 118. Kongresu w Waszyngtonie w sobotę 7 stycznia przez przewodniczącego Izby Reprezentantów Kevina McCarthy'ego z Kalifornii.  , 2023.

Prezydent George Santos, RN.Y. i Rep. Matt Gaetz, R-Fla. zostali zaprzysiężeni jako członkowie 118. Kongresu w Waszyngtonie w sobotę 7 stycznia przez przewodniczącego Izby Reprezentantów Kevina McCarthy’ego z Kalifornii. , 2023.
(Zdjęcie AP/Alex Brandon)

Santos stanął przed pierwszym poważnym wezwaniem do rezygnacji, kiedy przywódcy GOP hrabstwa Nassau potępili go na konferencji prasowej 11 stycznia. Hrabstwo Nassau znajduje się w jego okręgu kongresowym w Nowym Jorku.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

„Zeszłoroczna kampania Jorge Santosa była kampanią oszustwa, kłamstw i fabrykacji” GOP hrabstwa Nassau — powiedział w oświadczeniu prezydent Joe Cairo. „Nie ma dla niego miejsca w Komitecie Republikańskim hrabstwa Nassau, nie powinien służyć w służbie publicznej, nie powinien być wybieralnym urzędnikiem. Nie jest mile widziany w centrali GOP”.

Santos był uwikłany w wiele lokalnych, federalnych i międzynarodowych dochodzeń związanych z zarzutami oszustwa i fabrykowaniem swojej przeszłości. Podczas swojej kampanii w Kongresie Santos fałszywie twierdził, że ukończył studia z dyplomem z finansów i pracował w Goldman Sachs i Citibank. Pod koniec grudnia prokurator okręgowy hrabstwa Nassau, Anne Donnelly, wszczęła dochodzenie w sprawie Santosa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *