Użyj kodu „Bankrun”: Obózowy sklep z zabawkami błaga o pomoc po upadku banku w Dolinie Krzemowej

Nowy Jork (CNN) Firma produkująca zabawki z Nowego Jorku jest w stanie upadłości Banku Doliny Krzemowej I błaga klientów, aby pomogli utrzymać go na powierzchni.

Camp, detalista wspierany przez venture capital, wysłał w piątek e-mail do klientów, informując, że obniża ceny i wykorzystuje sprzedaż do finansowania swojej dalszej działalności po tym, jak większość jego gotówki została zamrożona w wyniku bankructwa banku.

„Niestety, większość aktywów gotówkowych naszej firmy załamała się w banku. Jestem pewien, że słyszeliście o tym”, powiedział współzałożyciel Ben Kaufman w e-mailu do klientów.

W pozornym ukłonie w stronę runu bankowego, który pomógł obalić pożyczkodawcę z Doliny Krzemowej, namawiał klientów do użycia kodu „BANKRUN”, aby zaoszczędzić 40% na wszystkich towarach. Obóz powiedział, że klienci mogą zapłacić pełną cenę i byłoby to docenione.

„Firma ma nadzieję, że wkrótce zostanie to rozwiązane” – powiedział Kaufman.

CNN nie potwierdziło, czy Camp miał pieniądze w Silicon Valley Bank, kiedy bank upadł.

Bank Doliny Krzemowej został przejęty przez amerykańską Federalną Korporację Ubezpieczeń Depozytów w piątek, ograniczając 48-godzinny okres, podczas którego obawy przed kryzysem płynności w firmie skłoniły niektóre startupy do wycofania finansowania.

Nagły upadek pożyczkodawcy z Doliny Krzemowej Inwestorzy technologiczni i startupy prześcigają się Aby znaleźć swoją ekspozycję finansową na bank, założyciele martwią się o zdobycie pieniędzy, zapłatę i pokrycie kosztów operacyjnych.

Gwałtownie postępujący spadek bankowości w Dolinie Krzemowej przychodzi w trudnym momencie dla branży startupowej i technologicznej. Rosnące stopy procentowe ograniczyły łatwy dostęp do kapitału, co pomogło napędzać gwałtownie rosnące wyceny start-upów i sfinansować ambitne, przynoszące straty projekty.

Kaufman, były dyrektor BuzzFeed, założył obóz w 2018 roku. Ma dziewięć sklepów w Kalifornii, Connecticut, Massachusetts, Nowym Jorku, New Jersey i Teksasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *