USMNT kontra. Wynik Salwadoru: Gol Anthony’ego Robinsona daje drużynie Grega Berholdera kolejne skromne zwycięstwo.

Reprezentacja USA mężczyzn, która w czwartek w eliminacjach do Mistrzostw Świata pokonała Salwador 1:0, zbliża się do miejsca w Katarze. Amerykanie byli dalecy od bycia ostrym i nie wykorzystali okazji w pierwszej połowie, ale wygrali w drugiej dzięki eleganckiemu finiszowi Anthony’ego Robinsona. Fulham Fulbach strzelił dwa gole, aby zakwalifikować się do czerwonego, białego i niebieskiego po trafieniu w 52. minucie.

Po wejściu w dzień z rekordem 5-3-1, Amerykanie zdali sobie sprawę, że mają szansę zaistnieć w jednym z trzech miejsc na żywo na Mistrzostwach Świata 2022 i ostatecznie wykonali swoją pracę, choć nie w sposób niezawodny. Na ławce z młodym napastnikiem Ricardo Pepi, jego stary kolega z drużyny FC Dallas, Jesus Ferreira, zaczął grać. Ale urodzony w Kolumbii napastnik nie był w stanie wykonać ataku, ponieważ przegapił dobrą okazję i złotą okazję w pierwszych 20 minutach.

Stany Zjednoczone oddały 62,4% z 17 strzałów na El Salvador Six, ale trik powrócił, a odwiedzająca obronę nie zareagowała na czas. Widzieć:

Stany Zjednoczone odnotowały 2,98 xG, ale nie mogły zaryzykować przełożenia go, podczas gdy Salwador wygrał nieco wygodnie z ofertą. Strona Hugo Pereza miała zaledwie 0,20 xG w sześciu strzałach.

Wyglądało na to, że Weston McKennie strzelił gola pod koniec meczu, ale Greg Berholter powiedział zespołowi medycznemu, że wszyscy zostaną przebadani przed niedzielnym meczem z Kanadą. Najważniejszy +. Jego opukiwanie nie było problemem.

Oto kilka wskazówek od konkursu:

1. Robinson jest właścicielem

Poza McKennie, każdy członek drużyny narodowej Robinsona mógłby mieć najlepszą formę klubową, a to zaczyna przekładać się na sukces klubu i kraju.

„Wzywamy całe nasze plecy supermocarstwem naszego zespołu. Robimy to, ponieważ oni produkują, dają nam to i cele, jeśli spojrzymy na dotychczasowe kwalifikacje do Pucharu Świata” – powiedział Berholder. „Wielki wkład w to nasze plecy, Sergino [Dest] Są cele i pomoce, Robinson ma cele i pomoce, są też pomoce dla Yatlina. Całe nasze plecy są dla nas świetne i stanowią dużą część tego, jak gramy.”

READ  4 osoby zginęły w lawinie we francuskich Alpach

Pewność siebie Robinsona była widoczna w jego celebracji backflipa, a także w jego późniejszych działaniach. Od grudnia nie pojawił się nawet w meczu dla klubu lub powiatu. (To święto, którego Berholder nie zabrania)

86 strzałów Robinsona, trzy szanse, trzy strzały na bramkę i dziewięć zbiórek były najlepszymi występami, jakie Robinson kiedykolwiek widział. Doszedł do siebie na pełnych obrotach i stał się jednym z największych eliminatorów Mistrzostw Świata w Katarze, kiedy to było największe pytanie na liście przed rundą kwalifikacyjną.

2. Nigdy nie zapominaj o niezawodnym Adamsie

Jeśli podczas meczu nie słyszysz nazwiska defensywnego pomocnika, to znaczy, że był w doskonałej formie. Tak było z Tylerem Adamsem tamtej nocy. Wykonując prawie 90 procent podań, pokonał ważne ataki Salwadoru i odzyskał ponad 10 piłek w drużynie, a Adams zrobił to wszystko. W drugiej połowie wykonał defensywną pracę dwóch pomocników, co pozwoliło Berholterowi wypchnąć pozostałych pomocników do przodu, co osiągnęło zwycięską bramkę.

Wizja, że ​​powinien być zawsze tam, gdzie powinien, jest wielką abstrakcją, co czyni Adamsa niesamowitym atutem tego zespołu. Stał się najważniejszym członkiem kadry narodowej. Jest silnikiem, który będzie działał, dopóki on nie odejdzie.

3. Pierwsza połowa suszy powróci, by je ugryźć

Stany Zjednoczone strzeliły dwa gole w pierwszej połowie w eliminacjach do Mistrzostw Świata, nie mniej niż gdyby robiły hałas w Katarze. Czwartek, z których część weszła w zmiany. Na przykład Anthony Robinson nie wiedział, gdzie Jesus Ferreira chciał piłkę, co doprowadziło do kilku wysokich krzyży, które trzeba było uderzać o ziemię lub grać. Kiedy Berholder zmienia swoich zawodników – nie ma innego wyjścia, jak rozegrać trzy mecze w ciągu sześciu dni – w jego centrum musi znaleźć się znak i znajomość.

Powrót Gio Rainy do okienka kwalifikacyjnego w marcu złagodzi niektóre z tych problemów, ale Berholder nie był w stanie wystawić pierwszego zespołu, który wykona seta i to widać. Świetnie radzili sobie w dostosowaniu i rozwoju w drugiej połowie – 11 bramek w drugiej połowie w dziewięciu meczach – ale przeciwko najlepszym przeciwnikom ich szczęście może być wyczerpane i możemy zacząć widzieć wolniejsze punkty startowe. Zaginiony.

READ  Powrót do domu na Eid 2024: przeniesienie ruchu z Jawy na Sumatrę

Posiadanie dobrego chrześcijańskiego policjanta jest również ważne, ponieważ Berhalder upuścił swojego pierwszego oficera z gry. „Ogólnie rzecz biorąc, Christian jest zadowolony z wysiłku w grze” – powiedział Berholder. „Myślę, że występ mógł być większy, a patrząc na ten moment gry, myśleliśmy o tym, dokąd zmierza gra, i chcieliśmy go zdjąć i zdobyć nowe nogi”.

Dla kogoś, kto wyróżnia się piłką, tylko 42 dotknięcia piłki nie wystarczą policji. Stworzył trzy szanse, ale w trakcie gry były one niewielkie i nie mógł oddać strzału w kierunku bramki.