Upał kontra. Wynik 76S: Aktualizacje na żywo NBA Playoff mają na celu objąć prowadzenie 3-0 przeciwko gospodarzowi Filadelfii, Miami

Piłkarze Philadelphia 76 nie cieszyli się czasem spędzonym w meczach 1 i 2 w Miami. W drugiej rundzie przegrali 2-0 po dwóch porażkach z Heat i chcą wrócić na tor w grze 3. Joel opuścił pierwsze dwa mecze Empit z powodu wstrząsu mózgu i złamania twarzy, ale wrócił do składu w piątek. Gra na ojczystej ziemi i jego obecność powinny dać duży impuls szóstkom, które bardzo potrzebują sukcesu. Trzy kwadranse później 76 graczy objęło prowadzenie 68-65 nad Heat.

Sixers przegrali 0-13, przegrywając 0-2 w pierwszej siódemce. Doug Rivers przegrał pierwsze dwa mecze w swojej najlepszej siódemce serii 0-3. Tymczasem Miami prowadzi 16-0, 2-0 (12-0 pod Eric Spolestra) w serii siedmiu meczów. The Heat zajęli zaledwie 3-11 podczas ostatnich 14 podróży do Filadelfii, operując na korzyść gry 3 i 4 dla 76ers. James Horton zmierzył się z Miami w ostatnim meczu sezonu. W drugiej grze zakończył z 20 punktami, co oznacza 12. z rzędu mecz play-off, który zdobył poniżej 25 lub więcej punktów. Powrót Embide będzie ogromny, ale Philly będzie potrzebował Hortona, aby poprawić swoją grę.

Śledź poniżej wszystkie ogłoszenia w czasie rzeczywistym, że Filadelfia szuka swojego pierwszego zwycięstwa w serii przeciwko Miami.

READ  Pełniący obowiązki gubernatora Heru Budi twierdzi, że Dżakarta pozostaje stolicą kraju i oczekuje na dekret prezydenta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *