Dallas Mavericks odskoczyli i wyrównali przewagę Phoenix Suns do 2-1, ale „nie mogli być usatysfakcjonowani”

Dallas – Mavericks Superstar Luca Tansik Czuł, że powalił swoich kolegów z drużyny, dokładnie opisując Phoenix Suns jako „straszny” wysiłek obronny podczas drugiej połowy porażki Atom 2. Jego partner w obronie Jalan Brunson Wycieczka do Feniksa 0-2 wymaga tylko jednego słowa, aby podsumować jego występ: „Straszne”.

Oboje przybyli do American Airlines Center w piątek wieczorem, potwierdzając, że gra 3 była inna. Obaj wygrali, psując gwiazdę słońc Chris Paul37. urodziny i półfinał Konferencji Zachodniej Mavs pokonał Dallas 103-94 w swoim pierwszym zwycięstwie.

Brunson ma 28 punktów – o sześć więcej niż dodał w pierwszych dwóch meczach serii – i utrzymał Mavs na swobodnej przewadze, gdy Danzi miał kłopoty w drugiej połowie. Dansik zakończył z 26 punktami, 13 zbiórkami, 9 asystami i 2 przechwytami.

– Wszyscy byli na imprezie – powiedział trener Dallas Jason Kid, który wyraził niezadowolenie po meczu, gdy Danzi nie cieszył się zbyt dużym poparciem. „Pomogli na obu frontach. Luca spisywał się dobrze w obronie. On też był obecny. To stawia nas w innej sytuacji, gdy to się dzieje”.

Strażnicy Mauza strzegą gwiazdorskiego pola obrony Paul’s Sun i Devin Booker, Który strzelił więcej (siedem) niż strzelił w rzutach z gry (11). Według statystyk i badań informacyjnych ESPN, dziesiątki obrotów były najwyższe w każdym sporcie, ponieważ byli kolegami z drużyny w obu sezonach.

Stanowiło to wyraźny kontrast z dominacją strażników Słońca podczas pierwszych dwóch gier z serii Phoenix.

Booker, który zdobył 18 punktów w strzelaniu 6 na 13, powiedział: „To nie tak jak my”. „Możesz im przyznać. Wyszli i grali ostro, bawili się pesymizmem. Ale to tyle. Mamy serial”.

Paul zanotował siedem strat, co jest hańbą w jego karierze play-off, średnio 12 punktów i cztery asysty. Dla porównania Paul zdobył 14 punktów w czwartej kwarcie szlaku Game 2, niestrudzenie polując i używając przełączników na lochu.

READ  MER-C ma zapewnić Indonezyjską pomoc humanitarną dla Gazy

„Wyszli i zrobili to, co musieli zrobić” – powiedział Paul. „Przyjdziemy w niedzielę.”

Do przodu Reggie Bullock I Dorian Finney-Smith, odpowiednio główni obrońcy Paula i Bookera poprowadzili Dallas do tego narożnika boiska. Mavowie wprowadzili także pewne zdecydowane zmiany, takie jak częste dodawanie Bookera do podwójnego zespołu i mieszanie niektórych stref. Ale najbardziej zaawansowana próba Tonsika nastąpiła zaledwie kilka godzin po tym, jak Kid publicznie zaprosił go do „udziału” w obronie, co było kluczowym elementem.

„Pierwsze lub drugie posiadanie, nurkował na ziemi” – powiedział Finney-Smith. „Kiedy widzisz, jak robi to najlepszy zawodnik, tworzy to nastrój”.

Dansik nie docenił swojej defensywnej krytyki Cam2, czy to ze strony trenera, czy innych, jako motywującej. Obwiniał się tej nocy za problemy obronne Dallas.

Ze średnią 35,3 punktu, 10,0 zbiórek i 8,0 asyst w serii, Danzig powiedział: „Wiem, że muszę grać lepiej. Myślę, że w tym roku poczyniłem wielkie postępy w obronie. Druga połowa (gra 2) była dla mnie okropna i wiedziałem, że muszę wrócić do swojej drużyny i grać lepiej w obronie.

Brunson był czołową gwiazdą w pierwszej rundzie, zdobywając średnio 27,8 punktu na mecz w sześciomeczowym zwycięstwie nad Utah Jazz, ale był czynnikiem w obu meczach rozegranych w Phoenix. W obu meczach miał wczesną niewspółosiowość, co było jednym z powodów, dla których nie mógł znaleźć swojego rytmu i wystrzelił tylko 32,1% z ziemi.

„Chciałem, żeby był agresywny” — powiedział Kid. „Rozmawialiśmy przed meczem – po prostu bądź sobą. Myślałem, że to pierwszy raz, kiedy był agresywny. Nie czeka. Nie prowadzi badań”.

Brunson był w ofensywie, mimo chybionych trzech pierwszych strzałów, kończąc z 10 punktami w strzelaniu 4 z 7 w pierwszej kwarcie. W trzeciej kwarcie miał kolejną kwartę 10 punktów, co było ważne, ponieważ Tonzik odpadł w ostatnich pięciu minutach i 14 sekundach z powodu źle umieszczonego problemu.

READ  MSF z zadowoleniem przyjmuje przełomową rezolucję Światowego Zgromadzenia Zdrowia w celu wzmocnienia zdolności testowania krajów - Świat

„Przyłapałem się na tym, że gram trochę bardziej skacząc pod spodem, szybko zdobywając punkty i podejmując szybkie decyzje” – powiedział Brunson. „Wyniki przyszły, ponieważ byłem agresywny. Moi koledzy z drużyny wciąż dawali mi pewność siebie do gry, a ja to robiłem… Dziś wieczorem znalazłem sposób na odzyskanie sił, ale nie mogłem być z tego zadowolony”.

Zwycięstwo przerwało 11-meczową passę Mavs przeciwko Suns w listopadzie 2019 roku, z wyjątkiem tego, o czym gracze i trenerzy Dallas celowo dyskutowali podczas serii.

„Będziemy w to wierzyć do końca” – powiedział Danzik. „Ktoś musi wygrać cztery, musisz wierzyć, czy jesteś w dół, czy w górę”.