Twitch mówi, że transmisja na żywo z sesji zdjęciowej do Buffalo Mass została usunięta w ciągu 2 minut

Podejrzany strzelec, 18-letni biały mężczyzna, zastrzelił 10 osób i zranił trzy inne w supermarkecie na obszarze zamieszkałym głównie przez Murzynów, poinformowali urzędnicy. Władze powiedziały, że 11 z 13 zastrzelonych osób było czarnych.

Firmy zajmujące się mediami społecznościowymi mają trudności z ściganiem treści zawierających przemoc w swoich witrynach. Tak więc wydajność Twitcha może być przez niektórych chwalona, ​​a przez innych krytykowana.

Firma nie odpowiedziała natychmiast na dalsze pytania dotyczące tego, czy podejrzany nadal aktywnie strzelał, gdy transmisja na żywo została zatrzymana.

Fragment z transmisji na żywo CNN na Twitchu pokazuje snajpera ciągniętego do sklepu Tops Friendly Markets w Buffalo w stanie Nowy Jork, zanim strzela do ludzi w sobotnie popołudnie.

Wideo zostało zrobione z widoku strzelca na parkingu Tops Market.

Napastnik, który nosił kask w lusterku wstecznym, był słyszany mówiąc: „Idź po to”, zanim pociągnął front sklepu.

Na filmie widać sklepikarzy przechadzających się po parkingu, podczas gdy podejrzana osoba prowadzi.

Niedawni urzędnicy masowych strzelanin twierdzą, że masakra w supermarkecie bawołów była motywowana nienawiścią.  Oto inni

Na konferencji prasowej w sobotę wieczorem komisarz policji w Buffalo Joseph Gramaklia powiedział, że strzelanina była transmitowana na żywo.

W oświadczeniu wysłanym do CNN Twitch potwierdził, że strzelanina była transmitowana strumieniowo, a użytkownik „został zawieszony w naszej usłudze na czas nieokreślony i że podejmiemy wszelkie odpowiednie działania, w tym monitorowanie kont, które ponownie transmitują te treści”.

CNN nie wyemitowało tego filmu.

READ  2022 NFL drabinka playoffs: dywizja Round Lookhead trzyma rachunki szefów w remake'u meczu o mistrzostwo AFC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *