2022 Stanley Cup Playoffs Game 7: Rangers Host Penguins and Flames Meet the Stars w niedzielę

Po trzech sobotnich meczach 7, ekscytujące play-offy Pucharu Stanleya 2022 będą kontynuowane w niedzielę z kolejną parą meczów typu „wygrana lub u siebie”. Po tych dwóch ostatnich meczach kończących drugą rundę fani hokeja zdecydowanie powinni oglądać telewizję.

Pittsburgh Penguins i New York Rangers rozpoczynają w niedzielę o 19:00 w Madison Square Garden i TBS. Pittsburgh wygrał trzy z czterech meczów na początku Nowego Jorku i strzelił siedem goli w każdym z dwóch ostatnich meczów. Gwiazdą pingwinów jest Sidney Crosby Traumatyzowani w piątej grze Po opuszczeniu Game6, Goldman wrócił na lody na Game7, wraz z Tristianem Zari, który opuścił go w zeszłym miesiącu z powodu kontuzji. Ponieważ Pittsburgh przegrał swoją pierwszą rundę lub rundę kwalifikacyjną w ciągu ostatnich trzech sezonów, wygrana obu drużyn byłaby ogromna, ponieważ nie wygrały one serii play-off w Nowym Jorku od 2017 roku.

Aby zakończyć pierwszą rundę, Dallas Stars i Calgary Flames zostaną wyemitowane o 21:30 w ESPN2 i fuboTV w Scodiabank Satellite (Spróbuj za darmo) Seria była jak dotąd spektaklem Collie, ponieważ Jack Ottinger z Dallas zajmuje drugie miejsce pod względem procentu oszczędności, podczas gdy Jacob Markstrom z Calgary zajmuje drugie miejsce pod względem liczby goli w porównaniu do średniej. Wygrana Gwiazd po raz pierwszy od czasu finału Pucharu Stanleya w 2020 r. spowoduje przejście do drugiej rundy, a po 2015 r. Calgary będzie szukało swojego pierwszego zwycięstwa w serii play-off.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami na żywo z NHL Sunday Night Fun.

READ  Protokół Fed zawierający szczegółowe omówienie ostatecznej fazy podwyżek stóp procentowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *