Trzy najważniejsze wiadomości dzisiejszego dnia: Jak duża jest naprawdę Indonezja? Oto wyjaśnienie

Tempo.co, DjakartaTempo angielski Zebrano pierwsze trzy wiadomości ze środy, 3 lipca 2024 r. Oto najważniejsze informacje: Jak duża jest naprawdę Indonezja? Wyjaśnienie jest takie, że poseł KPK przyznał się do braku walki z korupcją w Indonezji; Zawiera 4 wskazówki i 6 kultowych zabytków, od Disneylandu po nocny targ w Hongkongu.

Poniżej znajduje się lista 3 najważniejszych wiadomości Tempo angielski Dzisiaj:

1. Jak duża jest naprawdę Indonezja? Oto wyjaśnienie

TEMPO.CO, Dżakarta – Czy jako obywatel Indonezji znasz prawdziwą wielkość swojego kraju? Większość ludzi nadal nie wie, jak duży jest obszar Indonezji, nawet jeśli niektórzy uczyli się o tym w szkole.

Według Worldometer Indonezja jest 15. co do wielkości krajem na świecie. W Azji Południowo-Wschodniej Indonezja jest największym krajem z najdłuższą linią brzegową.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

2. Poseł KPK przyznaje, że nie walczy z korupcją w Indonezji; Wymienia 4 objawy

TEMPO.CO, Dżakarta – Alexander Marwada, który od 2015 roku przez osiem lat pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Antykorupcyjnej (KPK), stwierdził, że nie udało mu się wykorzenić korupcji na podstawie kilku wskaźników.

„Nie udało mi się wykorzenić korupcji, panie i panowie, nie zawaham się powiedzieć, że poniosłem porażkę” – powiedział Alex na spotkaniu roboczym z Komisją III DPR w Zespole Parlamentarnym w Dżakarcie w poniedziałek 1 lipca.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

3. 6 kultowych zabytków Hongkongu, od Disneylandu po nocne targi

TEMPO.CO, JAKARTA – Hongkong to miasto wyróżniające się połączeniem kultury Wschodu i Zachodu. To nadmorskie miasto, charakteryzujące się bogatą kulturą i historią, skrywa wiele słynnych zabytków. Od Victoria Peak, Temple Street po Wielki Budda, każdy z tych punktów określa Hongkong jako ikonę. Poniżej znajduje się lista kultowych miejsc, które trzeba zobaczyć w Hongkongu.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

Tempo.co

READ  W Azji zidentyfikowano 122 krytyczne obszary rekinów i płaszczek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *