Todd i Julie Chrisley zostali skazani za oszustwa i przestępstwa podatkoweCNN

Gwiazdy telewizji reality, Julie i Todd Chrisley, zostali skazani w poniedziałek przez sąd federalny.

Para „Chrisley Knows Best” została w czerwcu uznana za winną spisku mającego na celu oszukanie banków na ponad 30 milionów dolarów w postaci nieuczciwych pożyczek. CNN wcześniej informowało. Ponadto zostali uznani za winnych kilku przestępstw skarbowych, w tym usiłowania wyłudzenia pieniędzy od US.

Gwiazdy „Grizzly Knows Best” oskarżone o uchylanie się od płacenia podatków (2019)

Sędzia Eleonora L. Ross Todd skazał Chrisleya na 12 lat więzienia z trzema latami nadzorowanego zwolnienia. Jego żona, Julie Chrisley, została skazana na siedem lat więzienia i trzy lata nadzorowanego zwolnienia. Ich księgowy, Peter Tarantino, został skazany na trzy lata więzienia i trzy lata nadzorowanego zwolnienia, powiedział Ryan Buchanan, prokurator USA w Północnym Dystrykcie Georgii, podczas konferencji prasowej po ogłoszeniu wyroku.

Departament Sprawiedliwości powiedział, że Chrisleyowie byli w stanie uzyskać pożyczkę, składając fałszywe wyciągi bankowe, raporty z audytu i sprawozdania finansowe, zgodnie z zeznaniami w sprawie. Pieniądze zostały wykorzystane na luksusowe samochody, markowe ubrania, nieruchomości i podróże, zgodnie z komunikatem prasowym Departamentu Sprawiedliwości.

Później, zarabiając miliony dolarów na swoim poprzednim reality show, Chrisleyowie wraz ze swoim księgowym spiskowali, aby oszukać IRS i uniknąć pobierania zaległych podatków.

„Chrisley Knows Best” zadebiutował w USA Network w 2014 roku. Nowe odcinki, nakręcone przed procesem, zadebiutują gdzieś w przyszłym roku.

W oświadczeniu dla CNN we wtorek prawnik rodziny, Alex Little z Burr & Forman LLP, powiedział między innymi: „Wczorajszy dzień był trudnym dniem dla rodziny Chrisleyów. Ale Todd i Julie mają wiarę, a ta wiara daje im siłę jako odwołują się do swojej wiary.

W raporcie napisano, że dochodzenie było „naznaczone poważnymi i powtarzającymi się błędami” i „pozostajemy optymistycznie nastawieni do dalszych działań”.

READ  Panchasila jest duchem przewodnictwa Indonezji w ASEAN

CNN skontaktowało się z przedstawicielami Tarantino w celu uzyskania komentarza w sprawie poniedziałkowego wyroku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *