Tiger Woods przegrywa w trzeciej rundzie na MastersCNN

Dźwięk klaksonu, który rozpoczął trzeci dzień The Masters, mógł być muzyką dla uszu Tigera Woodsa.

W zimną i mokrą sobotę, kiedy padał deszcz, widziano Woodsa kulejącego po pagórkowatym torze Augusta, co wyglądało jak bolesne i wyczerpujące zadanie.

Woods miał dziewięć lat w meczu i sześć w rundzie, kiedy organizatorzy uznali mecz za nie do rozegrania z powodu uporczywego deszczu.

Przed poważnymi obrażeniami nóg w wypadku samochodowym w 2021 roku Woods przeszedł wiele operacji kręgosłupa. Wielu by zrozumiało, gdyby Woods odjechał w tak bezlitosnych warunkach, ale chociaż jego nadzieje na wygranie szóstej zielonej kurtki już dawno wyblakły, pokazał swoją zwykłą determinację i odporność.

Począwszy od 10. dołka organizatorzy starali się maksymalnie zakończyć grę Druga tura zawieszona Ze względu na niesprzyjającą pogodę w piątek Woods zaczął od straszaka.

Ani sytuacja, ani jego forma nie poprawiły się później. Kolejny bogey 14. i double bogey 15. i 16. pozostawił 47-latka z najgorszym wynikiem dnia w tabeli liderów.

Pięciokrotny mistrz Masters miał niewiele czasu, by cieszyć się awansem w Augusta wyrównał rekord po raz 23. z rzędu, Rozpoczyna swoją trzecią rundę kilka godzin po zakończeniu drugiej rundy.

Oczekuje się, że trzecia runda rozpocznie się o godzinie 8:30 czasu wschodniego w niedzielę, a runda finałowa rozpocznie się o godzinie 12:30 czasu wschodniego, poinformowali Masters w oświadczeniu.

Lider turnieju Brooks Koepka był jednym z 11 golfistów, którzy strzelili poniżej par przed końcem gry, powiększając swoją przewagę do czterech uderzeń nad zajmującym drugie miejsce Jonem Rahmem, czterokrotnym głównym zwycięzcą.

READ  Dow Jones Futures Fall Market odwraca Fed, obawy przed recesją; Co zrobić teraz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *