Tiger Woods przegrywa w trzeciej rundzie na MastersCNN

Dźwięk klaksonu, który rozpoczął trzeci dzień The Masters, mógł być muzyką dla uszu Tigera Woodsa.

W zimną i mokrą sobotę, kiedy padał deszcz, widziano Woodsa kulejącego po pagórkowatym torze Augusta, co wyglądało jak bolesne i wyczerpujące zadanie.

Woods miał dziewięć lat w meczu i sześć w rundzie, kiedy organizatorzy uznali mecz za nie do rozegrania z powodu uporczywego deszczu.

Przed poważnymi obrażeniami nóg w wypadku samochodowym w 2021 roku Woods przeszedł wiele operacji kręgosłupa. Wielu by zrozumiało, gdyby Woods odjechał w tak bezlitosnych warunkach, ale chociaż jego nadzieje na wygranie szóstej zielonej kurtki już dawno wyblakły, pokazał swoją zwykłą determinację i odporność.

Począwszy od 10. dołka organizatorzy starali się maksymalnie zakończyć grę Druga tura zawieszona Ze względu na niesprzyjającą pogodę w piątek Woods zaczął od straszaka.

Ani sytuacja, ani jego forma nie poprawiły się później. Kolejny bogey 14. i double bogey 15. i 16. pozostawił 47-latka z najgorszym wynikiem dnia w tabeli liderów.

Pięciokrotny mistrz Masters miał niewiele czasu, by cieszyć się awansem w Augusta wyrównał rekord po raz 23. z rzędu, Rozpoczyna swoją trzecią rundę kilka godzin po zakończeniu drugiej rundy.

Oczekuje się, że trzecia runda rozpocznie się o godzinie 8:30 czasu wschodniego w niedzielę, a runda finałowa rozpocznie się o godzinie 12:30 czasu wschodniego, poinformowali Masters w oświadczeniu.

Lider turnieju Brooks Koepka był jednym z 11 golfistów, którzy strzelili poniżej par przed końcem gry, powiększając swoją przewagę do czterech uderzeń nad zajmującym drugie miejsce Jonem Rahmem, czterokrotnym głównym zwycięzcą.

READ  Epidemia Govt-19 naciska na niższy poziom, aby odnotować wzrost populacji USA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *