Stacey Abrams trzasnęła za zdjęciem bez maski w otoczeniu zamaskowanych dzieci

Gwiazda Demokratów i kandydat na gubernatora Gruzji Stacey Abrams wywołała oburzenie po tym, jak opublikowała na Twitterze zdjęcie, na którym pozuje w domu z zamaskowanymi studentami – sama nie nosząc maski.

48-letni Abrams dołącza do wielu jej demokratycznych rówieśników, w tym do gubernatora Kalifornii. Gavin Newsom i burmistrz San Francisco London Breed, których widziano włócząc się w pomieszczeniach bez masek, mimo że popierali surowe nakazy zakrywania twarzy.

Były przywódca mniejszości państwowej Początkowo zamieścił na Twitterze samo zdjęcie w Glennwood Elementary School w Atlancie w piątek, pisząc: „Spędzanie czasu z niesamowitymi uczniami, wykładowcami i personelem Glennwood jest spektakularne, zachwycające i wyjątkowe”.

Przedstawieni na zdjęciu uczniowie nie tylko nosili maski, ale wszyscy dorośli w pokoju również wyglądali na zamaskowanych.

Kandydatka na gubernatora stanu Georgia, Stacey Abrams, została przedstawiona bez maski w szkole Glennwood 4 lutego 2022 r.
Twitter / @ HMBrookins

Tweet Abramsa został później usunięty, ale użytkownicy opublikowali zdjęcia pol odpowiadanie na pytania bez maski podczas Q&A i pozowanie do kolejnych zdjęć bez zakrywania twarzy.

Abrams, który jest zaszczepiony, przez cały czas pandemii głośno popierał wprowadzenie masek. W lipcu 2020 r. Abrams zaatakował republikańskiego gubernatora. Brian Kemp za jego zakaz nakładania masek, twierdząc, że świadczy to o „niekompetencji” i „niemoralności”.

Krytyka Kempa była jednym z chórów konserwatystów, którzy powiedzieli, że zdjęcia z piątku były dowodem na to, że Demokrata „Maskuj hipokryzję”.

„Stacey Abrams chce mandatów rządu stanowego dla Gruzinów i ich dzieci. Ale wygląda na to, że nie mieliby zastosowania, gdy ona uczestniczy w sesji zdjęciowej ”Gov. Kemp, który pokonał Abramsa w wyborach gubernatorów w Gruzji w 2018 roku i z kim ma rewanżować w 2022 roku, napisał na Twitterze w sobotni wieczór.

Redaktor National Review Rich Lowry żartował na Twitterze że Abrams „jest członkiem elity demokratycznej o dobrej pozycji – maska ​​hipokryzji jest teraz praktycznie symbolem statusu”.

Konserwatywny komentator Clay Travis napisał„Liczba lewicowych polityków, którzy publikują zdjęcia pozujące bez masek, podczas gdy wszystkie dzieci wokół nich noszą maski, jest oszałamiająca”.

READ  Izrael ma odbyć swoje piąte wybory w ciągu czterech lat, kiedy premier Izraela Bennett ustąpi, by rozwiązać parlament

W oświadczeniu opublikowane online w niedzielę, Kampania Abramsa głosiła, że ​​„to haniebne, że nasi przeciwnicy wykorzystują wydarzenie czytelnicze dla dzieci z Miesiąca Czarnej Historii jako bodziec do fałszywego ataku politycznego”.

Kampania nie powiedziała, czy Abrams był bez maski przez całe wydarzenie, i nie odpowiedziała na zapytanie z The Post z prośbą o więcej szczegółów.

Stacey Abrams
Nominowany w Gruzji był zwolennikiem mandatów masek od początku COVID-19.
Twitter / @staceyabrams

Zaledwie w zeszłym tygodniu Newsom znalazł się pod ostrzałem pozować bez maski za zdjęcie podczas meczu 49ers-Rams NFL – wbrew lokalnemu mandatowi i własnym wymaganiom stadionu LA. Demokrata upierał się, że był „bardzo rozsądny” nosząc maskę i zdjął ją tylko do zdjęcia.

A kiedy burmistrz San Francisco Breed i burmistrz Los Angeles Eric Garcetti uśmiechnęli się do zdjęcia bez maski z Magic Johnsonem w tej samej grze, Garcetti stwierdził wstrzymał oddech za zdjęcie, co uniemożliwiło mu zarażenie się COVID-19.

Breed wywołała poruszenie również we wrześniu, kiedy po wydaniu jednego z najsurowszych mandatów na maskowanie w stanie, została sfotografowana w miejskim klubie jazzowym taniec i śpiew bez maski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *