Singapurska Izba Turystyki, Traveloka Cement, przyciąga indonezyjskich turystów

Tempo.co, DjakartaSingapur jest jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych wśród Indonezyjczyków. Od stycznia do listopada 2023 r. wyspę odwiedziło co najmniej 2,06 mln obywateli Indonezji, co stanowi prawie połowę z łącznej liczby 4,78 mln turystów z Azji Południowo-Wschodniej odwiedzających wyspę.

Zachęciło to Singapurską Izbę Turystyki (STB) do przyjęcia większej liczby turystów z Indonezji i Azji Południowo-Wschodniej. Jedną z inicjatyw jest wzmocnienie partnerstwa z superaplikacją lifestylową Traveloka z siedzibą w Dżakarcie, która istnieje od 2019 roku.

Melissa Ow, dyrektor naczelna Singapore Tourism Board, powiedziała, że ​​obie strony zgodziły się na poprawę doświadczeń turystycznych i lepsze zrozumienie podróżnych.

„Współpraca z partnerami takimi jak Traveloka jest wyjątkowo istotna, zwłaszcza w kontekście naszej ostatniej kampanii turystycznej Made in Singapore” – powiedział przed podpisaniem umowy o współpracy z Traveloką w Dżakarcie w środę, 17 stycznia.

Melissa dodała, że ​​kampania turystyczna Made in Singapore ma na celu zachęcenie turystów do odkrycia niezwykłości w życiu codziennym poprzez wyjątkowe doświadczenia, które można znaleźć tylko w Singapurze.

Przez cały 2023 r. Singapur był najpopularniejszym kierunkiem wyszukiwanym lotów w serwisie Traveloka. „Dzięki tej współpracy chcemy zapewnić podróżnym więcej korzyści, w tym pakiety wakacyjne w Singapurze” – powiedział Cesar Indira, prezes Traveloka.

W 2024 roku Singapur oferuje szereg ekscytujących wydarzeń, nowych atrakcji i ekskluzywnych ofert, od festiwali kulturalnych po sezon Grand Prix Singapore, koncerty Coldplay, Taylor Swift i Bruno Marsa, aż po maraton Standard Chartered Singapore Marathon.

W styczniu Singapur będzie gospodarzem wydarzeń o tematyce artystycznej, w tym ART SG 2024 w Marina Bay Sands Expo and Convention Center od 19 do 21 stycznia, ART SG 2024 od 19 do 28 stycznia w Zoo Siat i Little India, Light to Night Singapore 2024 Visual to Noc. Festiwal Sztuki od 19 stycznia do 8 lutego i obchody Chińskiego Nowego Roku w Chinatown od 19 stycznia do 9 marca 2024 r.

READ  STC 2023 Korzystne ekonomicznie dla społeczności papuaskich: Ministerstwo

Przedstawiciel Unii

Wybór nauczyciela: 10 krajów z najwyższymi wynikami IQ na świecie

Kliknij tutaj dostać Najnowsze aktualności Tempo w Google News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *