Sequel „Downton Abbey” przegrywa z „Dr. Strange Madness” – Hollywood Correspondent

W innym wszechświecie – czyli przed epidemią – Downton Abe Film przekroczył wszelkie oczekiwania, kiedy został otwarty we wrześniu 2019 roku za 31 milionów dolarów. To było osiągnięcie dla funkcji Specialty House Focus.

Z biegiem czasu wiele się zmieniło.

Adaptacja wielkoekranowa z 2019 roku Sojusznicy Juliana„Przebojowy brytyjski serial telewizyjny wywołany przez 45 i więcej kinomanów – to demonstracja ludzi, którzy bardzo niechętnie wracają do kin od czasu wybuchu kryzysu COVID-19, zwłaszcza starszych kobiet.

Weekend, kontynuacja aliantów Opactwo Downton: nowa era Era Otwarte za 16 milionów dolarów w 3815 lokalizacjach. Chociaż jest to zgodne ze śledzeniem przedpremierowym, jest szczególnie za pierwszym filmem i podkreśla wyzwania, przed którymi stoją starsi konsumenci, którzy wciąż są zdenerwowani COVID. W ciągu trzech tygodni za pośrednictwem premium VOD.

Oczywiście, Downton Abe2 Przyciągnęła uwagę jako obiecujący znak od osób w wieku 55 lat i starszych (48 procent), ale kiedy konsumenci w wieku powyżej 55 lat stanowili 52 procent publiczności w weekend otwarcia, populacja nie była taka sama jak w 2019 roku. Podobnie jak na pierwszym zdjęciu, około 70 procent Nowa era Publicznością były kobiety.

Za granicą, dobra recenzja Downton Abe2 Zarobił 35 milionów dolarów na północy.

Napisany przez Fellows film opowiada o podróży rodziny Granthamów przez południe Francji, aby rozwikłać tajemnicę nowo odziedziczonej willi hrabiny wdowy. Jest też sprawa ekipy filmowej, która wykorzystuje Abe do kręcenia filmu.

Hugh Bonneville, Laura Carmichael, Jim Carter, Rahul Cassidy, Brendan Goyle, Michael Dockery, Kevin Doyle, John Frockat, Michael Fox, Harry Hatton-Baton, Robert James-Collier, Allen są obsadą i nowymi dodatkami. Phyllis Logan, Elizabeth McGovern, Sophie McShera, Duppens Middleton, Leslie Nicole, Douglas Reith, Maggie Smith, Imelda Stanton, Penelope Wilton, Hugh Dancy, Laura Hotak, Natalie Bay i Dominic West.

READ  Łódź przewożąca kilkudziesięciu muzułmańskich uchodźców Rohingya wywróciła się u wybrzeży Indonezji

Film o superbohaterach Marvela i Disneya Dr jest dziwny w różnorodności szaleństwa W swój trzeci weekend z 31,6 mln USD w kraju 342,1 mln USD brutto i 803,2 mln USD na świecie nie było problemu, aby znaleźć się na szczycie rankingu. Spider-Man: Bez drogi do domu (1,8 miliarda dolarów).

Dr Wonder2 James Bond pobił rekord Nie ma czasu na śmierć (774,2 mln USD), wydany pod koniec zeszłego roku i najnowszy film o superbohaterach Ordynans (768,5 miliona dolarów).

Zdjęcia rodzinne Źli faceci I Jeż Sonic2 Następnie odpowiednio 6,1 mln USD i 3,9 mln USD.

Źli faceci Obecnie zarobił 74,4 mln USD w kraju i 182,2 mln USD na całym świecie. Dźwiękowy 2 181 milionów dolarów w kraju i 375 dolarów na całym świecie (film, który w ten weekend przekroczył 400 milionów dolarów) blisko 400 milionów dolarów po niedzielnym zamknięciu Nieuprawny)

Folkowy horror A24 Mężczyźni Otwarta w 2212 kinach w całym kraju, miała swoją premierę na Festiwalu Filmowym w Cannes w ten weekend. Film wyreżyserowany przez Alexa Garlanda zarobił 3,3 miliona dolarów i zajął piąte miejsce.

Tytuł kolegi A24 Wszędzie i wszystko na raz Zarobił 3,2 miliona dolarów, podnosząc krajowy brutto filmu do 52,3 miliona dolarów – najbardziej dochodowy film wszechczasów dla niezależnych dystrybutorów. Nieoszlifowane kamienie (50 milionów dolarów).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *