Clemson vs. Georgia Tech Score, Takeaways: Tygrysy pokonują powolny start, aby wygrać duże w Atlancie

ATLANTA – Tygrysy pokonały numer 1 Georgia Tech 41-10 w poniedziałkowy wieczór, aby powrócić na szczyt ACC po oczekiwaniach z 2021 roku. 4 Clemson przezwyciężył zbyt dobrze znany nudny i powolny start. Rozgrywający T.J. Uiagalelei, który znalazł się pod lupą w okresie poza sezonem po słabej kampanii na drugim roku, był 19 z 32, przechodząc na 209 jardów i przyziemieniu. Junior dodał ogromny 9-jardowy przyziemienie z 1:43 do gry w trzeciej kwarcie, przesuwając prowadzenie do 24-10 i skutecznie wyprowadzając grę poza zasięg Żółtych Kurtek.

Po jednej ćwiartce bezbramkowego meczu, kiedy oba zestawy ofensywnych zmagały się z bramką, pierwsza iskra wieczoru pochodziła od Carsona Donnelly’ego Clemsona, który przechwycił punt Georgia Tech i skierował go na linię 5 jardów. To stworzyło cztero-play przyziemienia, które ostatecznie zostało ograniczone przez 1-jardowy bieg Willa Shipleya, aby umieścić Tygrysy na tablicy wyników.

Uyakaleli poprawił sytuację podczas następnego przejazdu, prowadząc Tygrysów w rajdzie na osiem punktów i rzucił swoje jedyne w nocy podanie z przyziemienia – 6-jardowe podanie do Beaux Collins w tylnej części strefy końcowej, aby dostać się na 14. 0.

Georgia Tech miała swoje szanse. Rozgrywający Jeff Sims znalazł EJ Jenkinsa za przyłożenie 13 jardów w połowie drugiej kwarty, aby zmniejszyć wynik do 14-10. Jednak obronny front Tygrysów uniemożliwiał żółtym kurtkom bieganie przez większość nocy. Simowie ukończyli 23 z 36 na 164 jardy, jedno przyłożenie, jedno przechwycenie i 41 jardów w biegu.

CBS Sports wkrótce zaktualizuje tę historię o informacje z dzisiejszej gry.

READ  Prabowo-Kibron zapowiada kontynuację programów opieki społecznej, jeśli zostanie wybrana