Seattle Mariners kończą suszę w playoffach podczas home runu Cala Raleigha

Seattle — Zadzwoń do Raleigh Hit home run z dwoma autami w dolnej części dziewiątej rundy, a Seattle Mariners zakończyli najdłuższą fazę playoffów w baseballu, wygrywając 2-1 nad Oakland Athletics w piątek wieczorem.

Raleigh, szczypanie Lewis TorranceUderz w boisko 3-2 z Niedziela Acevedo (3-4) Wewnątrz prawego słupa faul dla samotnego homera, który wysłał Mariners na postsezon po raz pierwszy od 2001 roku.

Świętowanie Seattle na boisku trwało ponad 10 minut, gdy fani i gracze podnieśli się ze swojej drużyny baseballowej po tym, jak nie widzieli play-offów przez dwie dekady.

To było naprawdę długie oczekiwanie – kiedy Mariners po raz ostatni pojawili się w październiku, by zagrać w najważniejszych meczach, drużyną kierowali debiutanci Ichiro Suzuki i Edgar Martinez, a kierowali nimi Lou Pinella.

Jak to miało miejsce przez większą część tego sezonu z Mariners, ich 86. zwycięstwo, które wysłało ich z powrotem do play-offów, odbyło się w zdecydowany sposób. Seattle nie mogło rozwiązać rozrusznika Oakland Ken Waldichuk A ci, którzy przeżyli Zgromadzenie przez osiem rund, mieli tylko dublet RBI Ty France. Dylan Moore Dwóch pałkarzy w grze.

Acevedo odszedł Mitch Haniger I Carlos Santana Rozpoczął serię w dziewiątym miejscu, ale Raleigh osiągnął swój 26. domowy bieg w sezonie.

Z wyjątkiem miejsca w postsezonie, Seattle pozostaje półtora meczu za Toronto i pół meczu przed Tampa Bay o pierwsze miejsce z dziką kartą, pozostając w grze dla wszystkich trzech rozstawów.

Ale tego wieczoru wyniki nie miały znaczenia. Wybił ostatni bilet American League i zakończył dwie dekady bez bejsbolu play-off.

Miejsce cumowania Seattle zakończyło najdłuższą aktywną suszę play-off w czterech głównych dyscyplinach zawodowych, co jest teraz wątpliwym zaszczytem dla Sacramento Kings, którzy nie awansowali do NBA od sezonu 2005-06. Mariners to jedyna obecna drużyna, która nigdy nie grała w World Series.

READ  Policja wdroży system cyfr nieparzystych i parzystych po powrocie Eid

Ostatnim razem, gdy Mariners dotarli do postsezonu, wygrali 116 meczów w sezonie zasadniczym, remisując rekord głównej ligi, ale przegrali z Yankees 3-1 w AL Championship Series.

To Seattle Logan Gilbert Rzucił osiem rund na najwyższym poziomie w karierze, pozwalając na trzy trafienia. Jego jedynym błędem był home run Shea Langeliers W drugiej rundzie.

Gilbert wycofał się z 18 z ostatnich 20 pałkarzy, z którymi się zmierzył i odbił piątki w każdym ze swoich ostatnich czterech rund. Seth Brown Wyszedł z siódmego, ale przeszedł na emeryturę w podwójnej grze.

Gilbert strzelił cztery przejazdy i opuścił szczyt po ósmej rundzie, ku owacji na stojąco i prośbom fanów o jeden przejazd.

Mat Brash (4-4) wybił parę w dziewiątym, aby przygotować scenę dla Raleigh.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *