CBS donosi, że Ginny Thomas napisała do Marka Meadowsa, że ​​nie znała swojego męża.

  • Ginny Thomas powiedziała śledczym w czwartek, 6 stycznia, że ​​jej mąż „nie wiedział” o jej wiadomościach z Markiem Meadowsem.
  • Oskarżył grupę o wyciek przemówień, nazywając wybory w 2020 r. „napadem” na media.
  • Powiedziała, że ​​​​jej mąż dowiedział się po tym, jak jej teksty wyciekły podczas pobytu w szpitalu, według CBS.

Virginia „Ginny” Thomas, żona sędziego Sądu Najwyższego Clarence’a Thomasa, powiedziała komisji Izby Reprezentantów badającej zamieszki z 6 stycznia, że ​​jej mąż nie wiedział, że jej mąż pisał do byłego prezydenta Donalda Trumpa szefa personelu Białego Domu, Marka Meadowsa, w sprawie Wybory prezydenckie 2020. .

„Wiem, że Mark Meadows nie wiedział o moich tekstach, dopóki ta grupa nie ujawniła ich prasie. Szpital „Łóżko do walki z infekcjami” Thomas powiedział w oświadczeniu otwierającym grupę, według CBS.

Panel prowadzący śledztwo w sprawie ataków zwolenników Trumpa na stolicę USA, mając nadzieję na obalenie wyborów, przeprowadził w czwartek wywiad z Ginny Thomas, konserwatywną aktywistką, po tym, jak The Washington Post doniósł o jej wiadomościach tekstowych z Meadows w marcu.

Biden został już ogłoszony prezydentem-elektem 10 listopada Thomas napisał do Meadows: „Pomóż temu wielkiemu prezydentowi utrzymać się mocno, Mark!!!… Wraz z nim jesteś przywódcą stojącym w otchłani konstytucyjnych rządów Ameryki. Jak większość ludzi wie Bidena, lewica podejmuje próbę największego skoku w naszej historii. „

Tomasz Wysłał też e-mail do prawodawców Arizony Kilka dni po wyborach w 2020 r. wezwał ich do „spełnienia swojego konstytucyjnego obowiązku” i wyznaczenia „czystych elektoratów” do państwa, podał Post.

Podczas swojego wolontariusza spotkania z grupą, Powtórzył, że uważa, że ​​wybory były sfałszowane, według CNN. Opisała również swojego męża jako „niezainteresowanego polityką” i że nie rozmawiał o swojej „pracy dziennej” ani „telefonie, e-mailu, sms-ie lub spotkaniu” – donosi CBS.

READ  Kilku doradców Trumpa, w tym były szef sztabu, musi zeznawać przed wielką ławą przysięgłych 6 stycznia, mówi sędzia

Według CBS powiedziała panelowi, że nie rozmawiała z mężem na temat wyzwań prawnych związanych z wyborami w 2020 r., Dodając: „Nie jestem w żaden sposób zaangażowana w te wyzwania”. Nie mówią o „zasadzie żelaznego koca” w sprawie toczących się spraw Sądu Najwyższego, podała CBS, powołując się na źródło zaznajomione z jego wystąpieniami przed panelem.

W styczniu Clarence Thomas Jedyny sędzia Sądu Najwyższego, który wyraził sprzeciw 6 stycznia, kiedy sąd najwyższy odrzucił propozycję Trumpa, by zablokować ujawnienie komisji pewnych prezydenckich akt.

Panel przełożył rozprawę zaplanowaną na 28 września z powodu huraganu Ian na Florydzie i nie podał nowej daty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *